Filmy romantyczne idealne na Walentynki

Walentynki to święto zakochanych, ale nikt nie powiedział, że nie można go spędzić pod kocem, zajadając ulubione przekąski i oglądając ulubione filmy romantyczne. Jeśli tak jak ja jesteście fanami miłości na ekranie, przedstawiam listę filmów, które zdecydowanie podbiją wasze serce. 

 

 

 

 

Źródło: filmweb.pl

„Zanim się pojawiłeś” – dramat romantyczny, który nie tylko wzrusza, ale również bawi. Główną bohaterką jest energiczna i zawsze pozytywna Louisa, która wchodzi w życie cynicznego Williama, nie bez powodu, i przewraca je do góry nogami. Jeśli uwielbiacie wzruszające historie o bohaterach z dwóch różnych światów i nie boicie się uronić łzy, ten film jest zdecydowanie dla was. 

 

 

Źródło: filmweb.pl

„Pamiętnik” – klasyk filmów romantycznych, oparty na powieści Nicholasa Sparksa. Przedstawia starszego mężczyznę, który opowiada wzruszającą historię dwojga zakochanych, których uczucie jest wystawione na próbę. Beztroska młodzieńcza miłość miesza się z problemami rzeczywistości. „Pamiętnik” mimo wzruszenia jakie wywołuje, jest zdecydowanym numerem jeden wielu fanów filmów romantycznych, może też dlatego, że głównym bohaterem jest młody Ryan Gosling. 

 

Źródło – filmweb.pl

„Holiday” – zakręcona historia o dwóch kobietach, które zmęczone swoim życiem postanawiają zamienić się swoimi domami na święta. Nie zabraknie tu śmiechu, a połączenie świetnej obsady aktorskiej – Cameron Diaz i Kate Winslet, z lekkim klimatem komedii romantycznej, czyni ten film ulubieńcem wielu.

 

 

 

Źródło – filmweb.pl

After” – czyli trzy filmy o burzliwej miłości Tessy i Hardina. Najnowsza część miała premierę w 2021 roku, a fani serii czekają już na kolejną, która zapowiedziana jest na sierpień 2022 roku. Jeśli lubicie filmy o dramatycznym obliczu miłości, przynoszącej namiętność i ból, i o bohaterach, którzy mimo wielu przeciwności wciąż nie mogą bez siebie żyć, to koniecznie musicie obejrzeć After”.  

 

 

Źródło: filmweb.pl

„Titanic” – najstarszy film na tej liście, ale z pewnością nie trzeba nikomu go przedstawiać. Niepodważalny klasyk filmów romantycznych, do którego powraca się z sentymentem. Piękna historia miłości Rose i Jacka, mimo że wszystkim dobrze znana, nie przestaje zachwycać, a młody Leonardo DiCaprio to tylko wisienka na torcie.  

Walentynki, jako święto zakochanych, są idealną okazją, żeby zatracić się w romantycznych filmach, a przez ich różnorodność każdy wybierze coś dla siebie. 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

trzy + trzy =