Wciel się w kota i zwiedzaj postapokaliptyczny świat z nową grą „Stray”

źródło: wikipedia.pl

Na początku 2022 roku premierę będzie mieć nowa, trzecioosobowa gra „Stray”. Współzałożyciele BlueTwelve, Koola i Viv po pracy w Ubisoft postanowili pracować nad nowym projektem. Wydana przez firmę Annapurna Interactive przygodówka będzie opowiadać historię… kota!

Opowieść tej jednoosobowej gry będzie skupiała się na bohaterze przemierzającym postapokaliptyczny świat, w którym miejsce ludzi zajęły roboty, a naszym celem jest powrót do rodziny kociaka.

Ta, zawierająca elementy świata otwartego, gra oferuje nam serię zagadek, nutkę tajemniczości i całą gamę interakcji ze światem. Kiedy głównym bohaterem zostaje zwierzak, oczekujemy, że będzie on zachowywał się zgodnie ze swoją naturą. W tym przypadku nie będzie inaczej. Gra daje nam ogromne możliwości –  możemy dokuczać nowym mieszkańcom miasta, ale także uczestniczyć w tych milszych czynnościach – jak łaszenie się do nóg robotów, czy głaskanie.

W trakcie rozgrywki będziemy mieli szansę zaprzyjaźnić się z dronem B12, który zostanie naszym towarzyszem, będzie nam pomagał, a także przechowywał znalezione przez nas rzeczy.

Gra przygodowa „Stray” przedstawiająca nowe spojrzenie na świat, dająca nowe możliwości i nowego bohatera może zainteresować niejedną osobę! Premiera na początku 2022 roku!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

3 × 4 =