„Zwierzęta Też Chcą Mieć Święta!” — świąteczna akcja Ciapkowa

Nadchodzący okres świąt Bożego Narodzenia to czas dzielenia się, czułości i pamięci. Warto pamiętać także o tych najmniejszych i bezbronnych – czyli zwierzętach w schronisku. Do 4 grudnia trwa 7 edycja akcji „Zwierzęta Też Chcą Mieć Święta!” Gdyńskiego schroniska OTOZ Animals — Ciapkowo.

Ciapkowo to głos tych, którzy sami nie potrafią prosić o pomoc, dlatego ich wolontariusze i pracownicy zachęcają nas do poznania i wsparcia najbardziej potrzebujących mieszkańców swojego schroniska  ze względu na swój wiek lub stan zdrowia mają większe potrzeby niż zwykła karma bytowa. To zwierzęta, które mają prośby o różne prezenty pozwalające im w zdrowiu czekać na nowy dom.

W tym roku świąteczna inicjatywa połączona jest z grudniowym dogtrekkingiem. Jest to spotkanie i spacer na kulisach Ciapkowa, na które można przyjść z własnym czworonogiem. Wydarzenie jest biletowane, a z każdego wpisowego 10 złotych zostanie przekazane na przyjaciół ciapków. Podczas spotkania odbędzie się świąteczny kiermasz, gdzie będzie można zakupić prezenty dla bliskich, a zarazem wesprzeć bezdomne zwierzęta.

Finał tegorocznej edycji wydarzenia będzie miał miejsce 4 grudnia w godzinach 11.00-15.00. Jest to szansa na podzielenie się dobrem i aby choć na chwilę wprowadzić domowy, świąteczny klimat zwierzętom oczekującym na nowe domy.

Jeśli nie jesteście w stanie przyjechać w tym dniu do schroniska, możecie wysłać paczki na adres schroniska —

OTOZ Animals
Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt „Ciapkowo
ul. Małokacka 3A
81-654 Gdynia

lub przywieźć prezenty do schroniska w inny dzień w godzinach pracy biura: od poniedziałku do piątku 11:00-17:00, sobota 11:00-16:00, niedziela 11:00-15:00.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *