VI Konferencja Mediów Studenckich

autor: Karolina Pleskot, źródło: wydarzenie KMS na Facebooku

Konferencja Mediów Studenckich to ważne wydarzenie w społeczności  młodych adeptów dziennikarstwa. Jest organizowana przez działającą na Uniwersytecie Warszawskim telewizję studencką — Uniwerek.TV. Jest to już szósta edycja tego przedsięwzięcia. W tym roku odbędzie się w dniach 26 — 28.11.2021.

Tegorocznym motywem konferencji jest hasło „różnorodnie o mediach”. Dlatego uczestnicy przez trzy dni będą brali udział w panelach tematycznych, warsztatach i dyskusjach, które zaprezentują pracę w mediach z różnych stron, również z tej „roboczej”. Mówcami będą osobowości powiązane z branżą medialną: duet dokumentalistów – Dyba& Lach, znana ze swojej działalności w mediach społecznościowych – Kamila Kalińczak, wydawczyni TVN24 – Martyna Jaszczołt-Walewska, jeden z twórców RMF FM – Marcin Jędrych, a także redaktor naczelny portalu Onet.pl – Bartosz Węglarczyk. W programie znalazły się również wycieczki do redakcji portalu Onet, redakcji natemat.pl  oraz do studia programu śniadaniowego „Dzień Dobry TVN”. Organizatorzy ujawniają wszystkie atrakcje na bieżąco, więc być może uczestników czeka więcej niespodzianek.

Ilość uczestników jest ograniczona, dlatego obowiązywały zapisy, które zakończyły się 11 listopada. Jednak jeśli interesujesz się branżą medialną, aspirujesz do pracy w tym świecie lub po prostu chciałbyś przeżyć coś niezwykłego, pamiętaj, żeby śledzić dalsze działania organizatorów KMS. Za rok to Ty możesz być na miejscu tegorocznych uczestników!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

9 − trzy =