CSR – tu liczy się odpowiedzialność!

18 listopada w godzinach 9:00-15:00 na Wydziale Nauk Społecznych (ul. Jana Bażyńskiego 4) odbędzie się  Konferencja CSR for the FUTURE – młodzi odpowiedzialni dla biznesu. Na spotkaniu poruszony zostanie temat społecznej odpowiedzialności biznesu. Gościem głównym konferencji  będzie Tomasz Smorgowicz.

Pomysłodawcą przedsięwzięcia są studenci z Koła Naukowego Brevi Manu, którzy w interaktywnej formie chcą popularyzować tematykę społecznej odpowiedzialności biznesu. BM na co dzień zajmuje się organizacją warsztatów tematycznych, ciągłym zdobywaniem doświadczeń i poszerzaniem wiedzy z zakresu psychologii organizacji i zarządzania oraz biznesu. To doskonała okazja do poszerzenia swojej wiedzy i zaczerpnięcia opinii specjalistów. Konferencja ma na celu zrzeszenie zarówno doświadczonych słuchaczy jak i studentów oraz uczniów szkół ponadpodstawowych, zainteresowanych wątkiem CSR. Uczestnicy wydarzenia zapoznają się z różnymi perspektywami rozważań nad CSR. Organizatorzy przygotowali również debatę między naukowcami i teoretykami a praktykami obszaru CSR. Na koniec wszyscy wspólnie poruszą zagadnienie aktualnych i przewidywanych wyzwań CSR na polskim rynku.
Udział w konferencji jest bezpłatny.  Wszyscy chętni powinni wcześniej zgłosić chęć udziału przy pomocy formularza: https://forms.gle/pQBBhY3qRa6YSjGNA 

 

Serdecznie zapraszamy! Relacja z tego wydarzenia pojawi się na naszej stronie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *