Zdobądź studenckiego Nobla!

nobel studenckiWyróżniasz się na tle innych studentów? Wpisy w indeksie i dobre imprezy to dla ciebie zbyt mało? Udzielasz się społecznie, kulturalnie, zawodowo, artystycznie? Dobrze trafiłeś. Niezależne Zrzeszenie Studentów organizuje właśnie konkurs na najlepszego studenta w Polsce – Studencki Nobel 2014. Zapisy trwają do 31 marca.

Organizatorzy przekonują, że nie ma znaczenia na jakiej uczelni studiujesz. Jeśli drzemią w Tobie pokłady zaangażowania i pasji, które realizujesz na wielu płaszczyznach – możesz wziąć udział w konkursie. Szansę mają zarówno studenci uczelni publicznych, jak i prywatnych. Są dwa istotne warunki: twoje wiodące studia musiały zostać rozpoczęte przed ukończeniem 28 rokiem życia, a średnia ocen ze wszystkich zamkniętych semestrów  nie może być niższa niż 70% najwyższej średniej, możliwej do osiągnięcia na danej uczelni.

Aby zawalczyć o Studenckiego Nobla wystarczy zarejestrować się na stronie: www.studenckinobel.pl i pochwalić się swoimi osiągnięciami. Podobno pieniądze szczęścia nie dają, ale główną nagrodą w konkursie jest wysoka nagroda pieniężna, która z pewnością pozwoli wam spełnić wiele marzeń i realizować swoje pasje. Czymże jednak są pieniądze w porównaniu do miana „Najlepszego studenta RP”?

Konkurs jest objęty patronatem Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego. Na etapie Pomorskim patronami honorowymi są: Marszałek Województwa Pomorskiego, Wojewoda Pomorski, Prezydent Miasta Gdańska, Prezydent Miasta Gdyni oraz Prezydent Miasta Sopotu. W tym roku uczelniami partnerskimi konkursu w regionie pomorskim zdecydowały się zostać Akademia Morska w Gdyni, Akademia Muzyczna im. Stanisława Moniuszki, Akademia Wychowania Fizycznego i Sportu im. Jędrzeja Śniadeckiego, Gdański Uniwersytet Medyczny, Politechnika Gdańska oraz Uniwersytet Gdański.

Być może w gronie studentów Uniwersytetu Gdańskiego znajdzie się żak na miarę Nobla?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

2 × 3 =