#CDNwspieragastro — WokBar

fot. FB/wokbar.asian.street.food

Studencki budżet nie pozwala Ci na kulinarne tournée po Azji? Nic straconego. Wschodnich klimatów doświadczysz w trójmiejskim WokBarze! W restauracji można zjeść przysmaki kuchni chińskiej, tajskiej, wietnamskiej czy japońskiej. Wszystko to w przystępnych cenach.

Orient na polskich talerzach przybiera na sile. Nie dziwi więc, że w całej Polsce już od wielu lat pojawiają się nowe lokale z szeroko pojętą kuchnią azjatycką. Trójmiasto nie odstaje od reszty kraju. WokBar jest jednak miejscem, z którego możecie zamówić dania z kilku państw. Nie musicie się ograniczać.

Curry? Yakisoba? Nie ma problemu. Do tego możecie już od 10 złotych delektować się sajgonkami albo pierożkami gyoza. Dla bardziej łakomych WokBar proponuje m.in. makaron po szanghajsku, Gangdong (ostre danie w ciemnym sosie na bazie cebuli oraz czarnego pieprzu), Teriyaki i kurczaka w cieście.

Oczekując na otwarcie gastronomii, zachęcamy do odkrywania azjatyckich smaków. Przy okazji pomożecie restauracji łagodniej przejść przez (miejmy nadzieję) ostatni miesiąc covidowych perturbacji. Wybór dań macie przeogromny.

fot. FB/wokbar.asian.street.food

Jedzenie można zamówić po tym adresem:

WokBar Przymorze – Gdańsk, ul. Piastowska 95 (tel. 576 788 101)

Niestety, po 7 latach funkcjonowania, pierwszy lokal we Wrzeszczu został zamknięty. Właściciele deklarują, że WokBar z Przymorza obsłuży większą część osieroconych terenów. Firma już urządza nowy obiekt na Gdańskiej Morenie. Przez ten okres stary numer telefonu (530 788 100) jest dalej aktywny. Połączenia będą jednak przyjmowane na Przymorzu.

Przypominamy o możliwości zamawiania przez Uber Eats, Pyszne.pl oraz inne serwisy. Poniżej podajemy namiary na oficjalną stronę z aktualnym menu i stronę na Facebooku, gdzie warto zaglądać przez informacje o promocjach.

Strona internetowa z aktualnym menu: wokbar.pl

Fanpage na Facebooku: facebook.com/wokbar.asian.street.food

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *