Premiera książki „Jak przestać się martwić”

Czasami każdy człowiek miewa gorsze momenty w swoim życiu. Brzmi to jak banał, ale prawdą jest, że utrata pracy, oblanie kluczowego egzaminu czy współlokator wypowiadający umowę najmu to sytuacje, które przysparzają wiele powodów do zamartwień.  Jeśli w ostatnim czasie czujecie się przytłoczeni otaczającą rzeczywistością lub nie potraficie poradzić sobie ze stresem, to koniecznie musicie zwrócić uwagę na premierę książki „Jak przestać się martwić” autorstwa dr. Franka Tallisa.

Nakładem Wydawnictwa Insignis ukazała się już kolejna książka angielskiego autora. Tym razem bierze on na tapet problemy wynikające z nieumiejętności radzenia sobie ze stresem. Stara się wskazać sposoby rozwiązywania takich sytuacji, ale oprócz tego wyjaśnia, jak przekuć zamartwianie się w cenne doświadczenie pozwalające podejmować lepsze dla nas decyzje w przyszłości.

Doktor Frank Tallis wykładał psychologię kliniczną i neuronaukę w King’s College London i w tamtejszym Instytucie Psychiatrii. Oprócz działalności naukowej i związanej z nią publikacji jest twórcą kryminałów, które pojawiały się na polskim rynku.

Gdybyście wciąż nie czuli się przekonani, dlaczego warto zapoznać się z procesami, które mają miejsce w naszej głowie, to wypatrujcie naszej recenzji „Jak przestać się martwić” w najbliższym tygodniu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *