Closterkeller zawita do Wydziału Remontowego

closterkellerW wiosenną trasę koncertową rusza Closterkeller, czyli ikona polskiego rocka gotyckiego. Zespół, mimo wewnętrznych zmian, istnieje od ponad 20 lat, a rządzi nim niepodzielnie charakterystyczna Anja Orthodox. Obecnie przecierają szlaki z nowymi muzycznymi nabytkami i chcą się nimi pochwalić już 15 marca w Gdańsku.

Closterkeller jest zaliczany do prekursorów gatunku gotyckiego i klimatycznego rocka w Polsce, choć nie zaprzeczają, że w ich brzmieniu znaleźć można wpływy metalu, czy zimnej i nowej fali. Zespół obchodzi swoje 25-lecie i w tym czasie niejednokrotnie przechodził zmiany w składzie, a obecnie jedynym członkiem z pierwotnego składu jest Anja Orthodox. Formacja ma w dorobku już 15 płyt (w tym 9 albumów studyjnych i 2 koncertowe wydawnictwa DVD). Dwa ostatnie albumy „Aurum” (2009) i „Bordeaux” (2011) wydane przez Universal Music Poland zyskały entuzjastyczne recenzje zarówno słuchaczy jak i prasy muzycznej.

Jeśli jesteście ciekawi, kim są nowi członkowie zespołu i w jakiej formie jest Closterkeller, przyjdźcie do Wydziału Remontowego. Koncert odbędzie się w sobotę, 15 marca, o 20.00. Bilety kosztują 30 zł (przedsprzedaż) i 40 zł (w dniu koncertu), a dostępne są w klubie. Bilety można także zarezerwować mailowo podając swoje imię i nazwisko pod adresem mateuszcybulski@closterkeller.pl.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *