Pomoc jednym kliknięciem. Ruszyła kolejna edycja „Nakarm Psa z OLX”

źródło: OLX

Jak co roku na portalu internetowym OLX trwa akcja „Nakarm Psa z OLX. To już trzynasta edycja, gdy dosłownie każdy może jednym kliknięciem wspomóc schronisko w czasie świąt. W jaki sposób? 

Grudzień, nostalgia i przedświąteczna atmosfera to sprzyjający czas dla niesienia pomocy innym. Aplikacja OLX już po raz trzynasty zorganizowała akcję „Nakarm Psa z OLX”.  Każdy może raz dziennie wspomóc schronisko dla zwierząt jednym kliknięciem. Wystarczy ściągnąć aplikację OLX, wybrać z listy zwierzę oraz nacisnąć przy nim przycisk „NAKARM”. Po kliknięciu pojawia się kość oraz jej wypełnienie, wskazujące na to, ile brakuje do pełnego nakarmienia pupila. Za każdą wypełnioną kość, wymagającą 5 tysięcy kliknięć, OLX wysyła do schroniska 20 kg karmy. 

Warto również ustawić przypomnienie w telefonie, które będzie codziennie informowało nas, że czas nakarmić wybranego czworonoga. 

Niech nikogo nie myli nazwa akcji, ponieważ karmić można w aplikacji również koty! Wszystkie zwierzaki ze schronisk po równo czekają na wsparcie internautów. W czasie zeszłorocznej akcji udało się zebrać aż 2,5 tony karmy dla czworonogów. W tym roku pomocą objęte są schroniska: Przytulisko na Wiśniowej w Sandomierzu oraz Schronisko Funny Pets w Czartkach. Dla nas to jedno kliknięcie, a dla zwierząt szansa na przeżycie. 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *