Rządy kobiet w Zatoce Sztuki

zatoka kobietJuż 8 marca Zatoka Sztuki zmieni się w Zatokę Kobiet. Podczas obchodzenia tego święta nie zabraknie atrakcji: będą warsztaty, prelekcje, spotkania z gwiazdami i koncerty. Dyrektorem programowym wydarzenia jest sama Agata Młynarska.

Świętowanie rozpocznie się od śniadania przy muzyce. Następnie będzie można w Sali Morskiej wziąć udział w warsztatach jogi, warsztatach dotyczących kobiecej seksualności oraz zasięgnąć porad stylistki. W Sali Kryształowej trwać będą spotkania m.in. z Henryką Krzywonos, Małgorzatą Tusk i Hanną Bakułą, które poprowadzi Agata Młynarska. Sala Parkowa zmieni się w salon SPA, a w pawilonie staną strefa fitness, strefa książki, strefa rodzinna i strefa mody. W restauracji oprócz śniadania odbywać się będzie także degustacja win, lifecooking i wyjątkowa rozmowa aktorów Teatru Wybrzeże – Krystyny Łubieńskiej i Mirosława Baki. Dzień kobiet zakończy koncert Haliny Frąckowiak.

Wstęp na wszystkie wydarzenia Zatoki Kobiet jest darmowy, z wyjątkiem koncertu Haliny Frąckowiak. Bilety na niego kosztują 15 zł i są dostępne w recepcji. Szczegółowy program i dodatkowe informacje na stronie Zatoki Sztuki.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

18 + 20 =