Warsztaty podróżnicze online

Gdański Klub Opowieści Podróżniczych zaprasza na bezpłatne warsztaty online.

Zajęcia realizowane od 23 listopada do 11 grudnia są skierowane do wszystkich, którzy stęsknili się za podróżowaniem. W oczekiwaniu na otwarcie granic i przywrócenie połączeń lotniczych można na spokojnie planować kolejne wyjazdy i wędrówki. Ten czas można poświęcić także na udoskonalanie umiejętności w zakresie robienia zdjęć i filmów czy spisywania podróżniczych relacji. Uczestnicząc w sześciu spotkaniach online Gdańskiego Klubu Opowieści Podróżniczych, otrzymacie szereg praktycznych wskazówek i wyzwolicie w sobie twórczą energię.

Organizatorzy zapewniają, że to wydarzenie idealne dla tych, którzy chcą się nauczyć, jak CIEKAWIE opowiadać o doświadczeniach z podróży, jak przekuć te doświadczenia w wartość dla swoich odbiorców, jak MĄDRZE przygotować się do opowiadania przed publicznością na żywo i online oraz jak DOBRZE pisać i opowiadać za pośrednictwem obrazów. Prowadzący Adam Majewski pisuje o podróżowaniu, sporcie wyczynowym i kolarstwie. Opublikował około dwustu artykułów w licznych czasopismach, a także wiele tekstów literackich. Jest absolwentem filologii polskiej na Uniwersytecie Gdańskim. Pracował jako rzecznik prasowy i szef wydawnictwa, był właścicielem firmy i urzędnikiem ds. promocji. Od dwunastu lat prowadzi zajęcia na uczelniach i robi szkolenia dla kadr biznesu. Uprawia kolarstwo przełajowe, jest wielkim miłośnikiem Gór Ałtaju i Syberii. Mieszka w Gdańsku.

TERMINY WARSZTATÓW:

 1. 23 listopada (poniedziałek), godz. 18.00-20.00
  Temat spotkania:
  pasje, obsesje i tematy osobiste – o sztuce opowiadania i dzielenia się doświadczeniem
 1. 27 listopada (piątek), godz. 18.00-20.00
  Temat spotkania:
  miasto – o odnajdywaniu opowieści w zurbanizowanej przestrzeni
 1. 30 listopada (poniedziałek), godz. 18.00-20.00
  Temat spotkania:
  przyroda – fotografia krajobrazowa i przyrodnicza dla każdego
 1. 4 grudnia (piątek), godz. 18.00-20.00
  Temat spotkania:
  ludzie – o empatii i zmyśle obserwacji, a także o trudnej sztuce portretowania słowem
 1. 7 grudnia (poniedziałek), godz. 18.00-20.00
  Temat spotkania:
  podróż – niekończąca się opowieść
 1. 11 grudnia (piątek), godz. 18.00-21.00 – prezentacja z udziałem publiczności
  Temat spotkania:
  w drogę! – ostatnie spotkanie online odbędzie się w formule otwartej z udziałem publiczności – uczestnicy warsztatów będą mogli opowiedzieć o swoich podróżach przed internetowym audytorium

Udział w warsztatach jest bezpłatny, ale obowiązują zapisy na stronie: adammajewski.com. Zapisane osoby otrzymają linki internetowe do spotkań za pośrednictwem wiadomości e-mail. 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

3 × jeden =