Listopadowe nowości Netflix i HBO GO

Listopad jest miesiącem, który kojarzy nam się z gorącą herbatą i kocem. Nic więc dziwnego, że najlepszym rozwiązaniem spędzenia wolnego czasu jest obejrzenie dobrego serialu czy filmu. Netflix i HBO GO szykują kilka naprawdę ciekawych premier.

Netflix szykuje nam kontynuację „The Crown”. To opowieść o brytyjskiej monarchii i postaci Elżbiety II. Nie jest to nudna i sztywna produkcja, a pasjonujący serial, który doczekał się czwartego sezonu. Świetna gra aktorska, niezwykle dopracowana i niezwykła produkcja zasługuje z pewnością na uwagę. Ciekawy jest fakt, że z biegiem czasu zamiast charakteryzacji reżyser zdecydował się na wymianę obsady, tak aby postaci zagrali dojrzalsi aktorzy. Zabieg ten zapewnia bardzo naturalny i niesamowity efekt. „The Crown” powróci do nas 15 listopada.

Kolejną nowością na Netflix jest „Paranormal”, która przyprawia o gęsią skórkę. Jest to historia o profesorze hematologii, zaczynającego dostrzegać zjawiska paranormalne. Głównemu bohaterowi towarzyszy przyjaciółka ze studiów. Na plus jest fakt, że serial oparty jest na podstawie książki Ahmeda Khaleda Tawfika. „Paranormal” na Netflix można oglądać już od 5 listopada.

Nie zabraknie również polskiego akcentu na Netflix. W ofercie będziemy mogli obejrzeć film Łukasza Kośmickiego – „Ukryta gra”. To thriller szpiegowski, którego akcja rozgrywa się w naszej stolicy. Jego głównym bohaterem jest geniusz matematyk-szachista wplątany w rozgrywkę między CIA i KGB. Główną rolę odegrał Bill Pullman, a na ekranie towarzyszy mu Robert Więckiewicz.

HBO GO przygotował również kilka ciekawych nowości. Z pewnością nie można pominąć jednego z najlepszych filmów z 2019 roku. „Joker” ze świetnie grającymi Joaquin’em Phoenix’em oraz Robertem DeNiro. To świetnie nakręcony i nagrany dramat psychologiczny, o którym myśli się długo po jego obejrzeniu.

Seriale w HBO GO to powiew wielu nowości. „Ziemia niczyja” to wojenna propozycja opowiadająca historię młodego Francuza, który przemierza ogarniętą wojną Syrię w poszukiwaniu swojego zaginionej siostry. To serial, który swoją premierą 1 listopada otwiera miesiąc pełen nowości.

Swoją premierę 29 listopada będzie mieć serial „30 srebrników”. Warto poczekać ten hiszpański obraz, opowiadający o księdzu Vergarze, który ucieka przed swoją przeszłością. Główny bohater szuka schronienia w ramionach Diabła, który zmusza go do odnalezienia skarbu. Jednego z tytułowych 30 srebrników, za które Judasz zdradził Jezusa Chrystusa..

W obecnej sytuacji, w której się znaleźliśmy, potrzebujemy zająć nasze myśli czymś innym niż otaczająca nas pandemia. Listopadowe nowości zaproponowane przez Netflix oraz HBO GO z pewnością nam w tym pomogą.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

pięć + jedenaście =