Nadchodzi VII edycja konkursu Medi@stery!

Przed nami siódma odsłona konkursu na najlepszą pracę magisterską z wiedzy o mediach organizowana przez Uniwersytet Gdański. Zgłoszenia można nadsyłać do 20 listopada 2020 roku.

Konkurs dedykowany jest absolwentom studiów magisterskich z całej Polski, którzy w swoich pracach podejmują problematykę medioznawczą oraz poruszają zagadnienie komunikacji społecznej. Celem Medi@sterów poza wyłonieniem najlepszej pracy naukowej jest popularyzacja wiedzy o mediach oraz poszerzanie wiedzy studentów z tego obszaru.

Dla laureatów konkurs otwiera nowe perspektywy zawodowe oraz badawcze. Co roku spośród wielu kandydatów organizatorzy wyłaniają najlepsze prace, które dla autorów mają być przepustką do świata mediów. Laureaci nagradzani zostają podczas uroczystej gali odbywającej się na Uniwersytecie Gdańskim. Prace wyróżnione w minionych edycjach konkursu zostały wydane i opublikowane w zakładce „Publikacje” czasopisma „Media Biznes Kultura”, które znajduje się na liście czasopism Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego.

Zgłoszenia do tegorocznej edycji Medi@sterów można nadsyłać do 20 listopada 2020 roku na adres Instytutu Mediów, Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej działającego przy Uniwersytecie Gdańskim. Publikacja wyników VII edycji Medi@sterów planowana jest do 07 marca 2021 roku.

Zapraszamy wszystkich absolwentów studiów medioznawczych do wzięcia udziału w konkursie! Więcej informacji oraz regulamin konkursu znajduje się na stronie internetowej: https://mediastery.ug.edu.pl/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

3 × pięć =