Wiosenny powiew świeżości, czyli Ekocuda vol. 5 w Gdańsku!

Wiosna tuż, tuż, a wraz z nią kolejna edycja Targów Kosmetyków Naturalnych – Ekocuda w Gdańsku. Wiadomość ta z pewnością ucieszy wszystkich miłośników naturalnej pielęgnacji oraz wyznawców idei „slow life”. Targi odbędą się w dniach 21-22 marca 2020, na stadionie Energa w Gdańsku!

Czym są dokładnie Ekocuda?

Jak sama nazwa wskazuje są to targi, prezentujące kosmetyki naturalne, wegańskie oraz organiczne. Są to głównie produkty polskich producentów, jednak możemy tam znaleźć również marki zagraniczne, które są dostępne na naszym rynku. Ekocuda to wydarzenie cykliczne, które organizowane jest dwa razy w roku – wiosną oraz jesienią, w trzech polskich miastach: Warszawie, Gdańsku oraz Poznaniu. Co najważniejsze, wejście dla uczestników jest bezpłatne!

Jeśli chodzi o Trójmiasto, jest to już 5 edycja targów. Swoje naturalne oraz przyjazne dla środowiska produkty, zaprezentuje jak co roku, wielu rodzimych wystawców. Prócz tego, odbędą się liczne wykłady, dzięki którym będzie można poszerzyć swoją wiedzę oraz warsztaty makijażu, gdzie podszkolimy umiejętności praktyczne.

A oto przykładowe marki, których stoiska będziecie mieli okazję odwiedzić:

Make Me Bio – czyli kosmetyki w pełni naturalne, bezpieczne oraz skuteczne. Marka tworzy swoje produkty w oparciu o składniki dokładnie przebadanie i bazuje na naturalnych wyciągach roślinnych, które pozyskiwane są z ekologicznych upraw.

Soap Workshop – to m.in. mydła oraz kule do kąpieli stworzone ręcznie, oraz w sposób przyjazny dla środowiska.

BALJA – jest to marka zajmująca się produkcją ekologicznych i bezpiecznych środków czystości. Ponadto opakowania, w których znajdują się produkty, nadają się do recyklingu.

Annabelle Minerals — kosmetyki do makijażu, które oparte są przede wszystkim na składnikach mineralnych. W swojej ofercie marka posiada m.in. pudry, podkłady, a także korektory oraz róże do policzków. Jest to ciekawa alternatywa dla ogólnodostępnych, chemicznych produktów, które szkodzą naszej cerze.

Jeśli jesteście ciekawi pozostałych marek, nie pozostaje wam nic innego jak udać się na Ekocuda!

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

dwanaście + dwadzieścia =