Sokół i „Eskimo Tour” w Gdańsku!

Już w marcu 2020 rusza nowy projekt oraz trasa koncertowa Sokoła! Artysta wystąpi m.in. w Gdańsku, a dokładniej w klubie muzycznym B90 przy ulicy Elektryków. Koncert odbędzie się w najbliższą sobotę – 7 marca, o godzinie 19:00.

Sokół, a dokładniej Wojciech Sosnowski to ceniony polski raper, a także dziennikarz radiowy oraz założyciel wytwórni muzycznej Prosto. Swoją karierę muzyczną rozpoczął w roku 1996, kiedy wraz z raperem Pono, założył zespół TPWC. Sokół był także współtwórcą takich projektów muzycznych jak ZIP Skład oraz WWO. Prócz tego współpracował z wieloma artystami muzycznymi, m. in, z: Marysią Starostą, O.S.T.R., Anią Szarmach, Tede, Taco Hemingway, czy też Bonusem RPK. W roku 2011 Sokół znalazł się na 2 miejscu listy 30 najlepszych polskich raperów, opublikowanej w magazynie muzycznym Machina. W lutym 2019 roku ukazał się jego pierwszy solowy album „Wojtek Sokół”, który okazał się ogromnym sukcesem.

Na koncercie pojawią się nie tylko utwory z platynowej płyty Sokoła, ale również kawałki klasyczne oraz te całkowicie nowe. Zgodnie z obietnicami organizatorów, możecie liczyć również na zaskakującą oraz efektowną oprawę wizualną podczas koncertów. Prócz Gdańska, raper odwiedzi 11 innych polskich miast, m.in. Szczecin, Katowice, Lublin, Wrocław, Poznań. Bilety już od 80 zł!

Kiedy: 7 marca 2020, godzina 19:00

Gdzie: Klub muzyczny B90, Gdańsk

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *