„Bad Boy” w kinach już od 21 lutego!

Patryk Vega powraca z kolejną produkcją na duży ekran! Tym razem reżyser przygląda się środowisku piłkarskiemu oraz kibicowskiemu. Premiera „Bad Boya” już w piątek 21 lutego 2020!

Po ubiegłorocznych produkcjach kontrowersyjny reżyser powraca, poruszając problem patologii środowisk piłkarskich. „Bad Boy” przedstawia opartą na faktach historię życia dwóch braci: Piotra i Pawła. Pierwszy z nich jest policjantem, a drugi zajmuje się przestępstwami i ma powiązania z gangiem kibolskim należącym do zagorzałego kibica „Twardego”. Wkrótce kończy się bezkarność Pawła i trafia on do aresztu, jednak z pomocą będzie próbował mu przyjść brat Piotr oraz jego dziewczyna Ola. Ich spotkanie zmienia wszystko, pojawiają się zaskakujące okoliczności oraz zwroty akcji. Paweł będzie próbował przejąć największy klub piłkarski w mieście, a Ola zaczyna brnąć w nielegalne interesy i zakochuje się w przestępcy. Jak zakończy się historia braci oraz młodej kobiety?

Film oprócz wątku miłości i przestępczości porusza także temat sportu. Agresja na trybunach, ustawianie wyników meczów oraz rozgrywki piłkarskie stanowią równie ważną część filmu Vegi. Reżyser serwuje widzowi ciemną stronę futbolu oraz konsekwencje, jakie może ona przynieść.

Patryk Vega zaprosił do współpracy najpopularniejszych polskich aktorów i twarze sportu. W rolach głównych występują Antoni Królikowski, Maciej Stuhr, Piotr Stramowski oraz Katarzyna Zawadzka. W postacie drugoplanowe wcielają się między innymi Andrzej Grabowski, Małgorzata Kożuchowska oraz reprezentanci Polski Kamil Grosicki i Sławomir Peszko.

Czy film okaże się kontrowersją, czy dobrą produkcją? Z całą pewnością przekonamy się po premierze! Zapraszamy do kin!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *