Gooral w Kwadratowej

gooralOstatnio Goorala mieliśmy okazję posłuchać na koncercie podczas Technikaliów. Tym razem muzyk powraca do Trójmiasta z nową płytą. 27 lutego (czwartek) Kwadratowa rozbrzmi dźwiękami electro, dubstepu i dnb.

Odważne połączenie muzyki elektronicznej z góralskim zacięciem. Jego Karczmareczka królowała na większości klubowych imprez. Teraz czas na nową płytę. „Better Place” miała swoją premierę 18 stycznia. W pracy nad nowym krążkiem pomagali, znani już z wcześniejszych płyt, Anna „Wiosna” Rogowska i Maciej „Kamer” Szymonowicz, którzy również pojawią się na gdańskim koncercie.

Gooral, a właściwie Mateusz Górny, pierwszy raz dał się poznać szerszej publiczności, gdy jego remiks utworu „Whola lotta love” Led Zeppelin pojawił się na liście przebojów Radia Bis. Potem założył formację Psio Crew. W 2011 roku ukazała się debiutancka płyta muzyka -„ETHNO ELECTRO”. Materiał z płyty reklamował m.in. Heineken Opener Fetival czy Coke Live Music Festival. Duże kontrowersje wzbudził jego występ z zespołem Mazowsze podczas Woodstocku. Po jego występie Jerzy Owsiak powiedział: Kto zajmuje się muzyką w tym kraju i go dziś tu nie ma ten jest podwójna dupa z uszami.

BILETY: 25 zł (przedsprzedaż), 30 zł.

Do nabycia
-w biurze klubu (Bratniak) w godzinach 10.00-15.00
-w punktach sprzedaży eventim
-on-line

START: 20.00, występ Goorala – 21.00

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *