„Kod Dedala” już od 20 grudnia w Kinach Helios!

Bunkier a w nim dziewięciu tłumaczy zajmujących się przekładem książki  brzmi nieprawdopodobnie? Dla twórców filmu „Kod Dedala” nie ma nic niemożliwego! Zobacz, jak potoczy się ta historia już 20 grudnia w Kinie Helios! 

„Kod Dedala” to thriller w reżyserii Regisa Roinsarda. Wraz z Romainem Compingtem odpowiadają za scenariusz. Największym osiągnięciem Roinsarda jest jego debiutancki film „Wspaniała”, który spotkał się z bardzo ciepłym przyjęciem zarówno we Francji, jak i na świecie.

Zezwiastunu  można dowiedzieć się, że akcja „Kodu Dedala” rozgrywa się m.in. w bunkrze. To tam zostaje zamkniętych dziewięciu tłumaczy, by pracować nad przekładem książki, na który czekają fani. Niestety, praca marzeń staje się męką, gdyż całkowite odcięcie od świata, budzi w bohaterach skrajnie złe myśli i emocje. Kiedy fragment książki z żądaniem okupu pojawia się w internecie, rozpoczynają się wzajemne oskarżenia. Bezwzględny wydawca nie cofnie się przed niczym, by znaleźć winnego. Kto nim jest oraz jaka spotka go kara?

W produkcji wystąpią m.in.: Lambert Wilson, Olga Kurylenko i Riccardo Scamarcio.

Film jest świetną propozycją dla wszystkich fanów kina trzymającego w napięciu. Jest to też doskonałą opcją dla tych, którzy przed świętami mają chęć obejrzeć coś bardziej wciągającego od filmów puszczanych w telewizji. Na pewno się nie zawiedziecie!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *