„Osierocony Brooklyn” w kinach od 20 grudnia!

Już jest długo wyczekiwany film z Edwardem Nortonem w roli głównej! Na ekrany polskich kin trafi 20 grudnia. Obok Nortona zagrają m.in.: Bruce WillisAlec Baldwin czy Willem Dafoe. Nie możesz tego przegapić! 

„Osierocony Brooklyn” to film w reżyserii Edwarda Nortona, odtwórcy głównej roli. Odpowiada on również za scenariusz. To nie jest pierwsza produkcja tego aktora. Zadebiutował on już w 2000 roku, filmem „Zakazany owoc”.

Fabuła Osieroconego” jest osadzona w latach 50. XX wieku w Nowym Jorku. Głównym bohaterem jest Lionel Essrog (Norton), samotny prywatny detektyw, cierpiący na Zespół Tourette’a. Choroba przeszkadza mu w życiu, dopóki nie poznaje Franka Minnego (Willis). Ten pokazuje mu, jak może wykorzystać swoją przypadłość i zatrudnia go do pracy. Niestety niedługo potem ginie w niewyjaśnionych okolicznościach. Czy Lionel sprzeciwi się korupcji i stanie przeciwko najgroźniejszemu człowiekowi w Nowym Jorku? I najważniejsze — czy Frankowi uda rozwiązać się zagadkę śmierci swojego przełożonego?

Film jest bardzo dobrą propozycją nie tylko dla wszystkich fanów Erica Baldwina czy Bruca Willisa. Myślę, że każdy znajdzie w nim coś, co go zachwyci. Na uwagę na pewno zasługuje scenariusz i oryginalna historia. Przekonaj się i Ty!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *