Paweł Domagała zaczaruje słuchaczy w GTS

Gdańsk jest przedostatnim przystankiem na trasie koncertowej Pawła Domagały. Jego największy przebój „Weź nie pytaj”, który śpiewali wszyscy, ma ponad 112 milionów odsłon na Youtube. Artysta szykuje się do wydania trzeciej płyty, a jej zajawkę będzie można usłyszeć już 18 grudnia w Gdańskim Teatrze Szekspirowskim.

Paweł Domagała zadebiutował jako aktor w produkcjach takich jak: „Wkręceni” czy „O mnie się nie martw”. W 2016 roku poznaliśmy jego drugie oblicze. Okazało się, że Paweł jest nie tylko dobrym komediantem, ale również wrażliwym muzykiem z niezwykłą barwą. Jego debiutanckie „Opowiem ci o mnie” zdobyło platynę. Przyrzekam na wszystko, czego mi brak. Gdy kiedyś zapytasz znów, odpowiem: tak – zapewniał w utworze pt. „Jestem tego wart”. Dwa lata później ukazał się kolejny album „1984”, który przyniósł wokaliście olbrzymi sukces. To z tego krążka wywodzi się „Weź nie pytaj”, ale oprócz tego takie piosenki jak: „Czasami”, „Nie zmarnuj mnie”, czy „Najgrubszy Anioł Stróż”. Na listopad 2020 roku zaplanowano premierę „Wracaj”. Już dziś możemy posłuchać najnowszego utworu pt. „Żmijowisko”, promującego serial pod tym samym tytułem, w którym występuje sam Paweł Domagała.

Utwory Domagały to nastrojowe dźwięki przyozdobione spokojnym wokalem. Już za kilka dni będzie można usłyszeć je w Teatrze Szekspirowskim.

Kiedy: 18 grudnia 2019 r. godz. 20:00

Gdzie: Gdański Teatr Szekspirowski, ul. Wojciecha Bogusławskiego 1, Gdańsk Śródmieście

Bilety: sold out

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

trzy × 1 =