Ciężkie czasy w Blues Club

Na scenie Blues Club zagości zespół Hard Times. Jest to grupa trzech utalentowanych gentlemanów z Krakowa, grających muzyczne połączenie bluesa, inspirowanym muzyką prosto z Hiszpanii oraz folkiem afrykańskim. Gdyński koncert odbędzie się 15 grudnia.

Ich piosenki są pełne szorstkiej, męskiej liryki, która potrafi ścisnąć za gardło, a także z łatwością porwać do tańca. Z wielką lekkością mieszają oni gatunki kojarzone z gospel oraz flamenco. W oryginalnym sposób łączą także cechy bluesa z krakowską balladą. 

Hard Times to zespół, który zadebiutował w 2009 roku. Promuje teraz swoją trzecią płytę pod tytułem „Siedem”. Jest to w pełni autorski album, śpiewany po polsku. W skład kapeli wchodzi Łukasz Wiśniewski, który odpowiada za wokal, grę na harmonijce oraz ukulele. Pozostałymi członkami są natomiast Piotr Grząślewicz grający na gitarze oraz Marcin Hilarowicz.

Grupę tworzą utalentowani i pełni nowatorskich pomysłów artyści, którzy z pewnością spełnią oczekiwania nawet wymagających słuchaczy. Ich koncert odbędzie się już 15.12 na scenie Blues Club. 

Gdzie: Blues Club – ul. Portowa 9

Kiedy: 15.12.19 r. godzina 19:30

Cena: 30 zł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

1 × 4 =