Bednarek poniesie ludzi muzyką w Parlamencie!

Kamil Bednarek – muzyk, którego chyba nikomu nie trzeba przedstawiać – po raz kolejny zawita do Gdańska. Najbliższy koncert zespołu Bednarek odbędzie się w klubie Parlament 24 listopada 2019 roku w ramach trasy „Back to the past”.

Kamil Bednarek to jeden z najpopularniejszych polskich wokalistów, który tworzy muzykę reggae. Swoją popularność zawdzięcza programowi „Mam Talent”, w którym zajął w 2010 roku drugie miejsce. Od wielu lat podróżuje po całej Polsce, dając koncerty – najpierw z zespołem Star Guard Muffin, a od 2012 roku, po zmianach w składzie, z zespołem Bednarek.

Tym razem przyjedzie on do Gdańska z trasą koncertową „Back to the past”. Jest to cykl koncertów, w którego trakcie zespół ma pokazać korzenie muzyki reggae, ale także utwory z najnowszego albumu. Trasa obejmuje siedem polskich miast, a w Gdańsku Bednarek i jego ekipa wystąpią 24 listopada.

Koncert rozpocznie się 19:30, ale do klubu będzie  można wchodzić już godzinę wcześniej. Zachęcamy do udziału nie tylko fanów, ale także wszystkich, którzy chcą się dobrze bawić w niedzielny wieczór!

Gdzie: Klub Parlament ul. Św. Ducha 2, 80-834 Gdańsk

Kiedy: 24 Listopada 2019 godz. 19:30

Cena: sold out

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *