LemON wystąpi w Starym Maneżu

źródło: Facebook / LemON

Melodia popłynie z gitary akustycznej, bębna i pianina, a towarzyszyć jej będzie kojący wokal Igora Herbuta. Jak sam wokalista zapowiedział, będzie staromodnie i prosto. Stary Maneż jest jednym z przystanków trasy koncertowej zespołu LemON. Formacja wystąpi na tamtejszej scenie już 23 listopada.

Pięciu muzyków spotkało się na precastingu do programu „Must be the music” i postanowiło połączyć swoje siły. Na ich czele stanął Igor Herbut, który zaśpiewał przed jury łemkowską piosenkę „Litaj ptaszko”. Wygrana trzeciej edycji tego talent show otworzyła LemON furtkę do kariery w polskiej branży muzycznej.

Słuchacze pokochali ich debiutancki utwór pt. „Będę z tobą”. Piosenka zapowiedziała płytę pt. „Lemon”, która uzyskała status platynowej. Pop-rockowy krążek składa się z czternastu utworów, m.in.: spokojnego „Nice”. Natomiast w „Napraw” Igor agresywnie pyta: Czy dasz radę kochać, mimo że ja nie umiem już sam bez ciebie wstać?

„Scarlett” z 2014 roku równie „pokryła się platyną”, a także otrzymała nominację do Fryderyków 2015. Singlami promującymi to wydawnictwo są: „Scarlett”, „Jutro” i „Ake”. Rok później muzycy wypuścili „Etiudę zimową” z kolędami i pastorałkami oraz autorskimi piosenkami w klimacie zimowo-świątecznym.

Marzec 2017 roku należał do jedenastu piosenek wydanych pod szyldem „Tu”. Igor Herbut i reszta bandy postawili na akustyczne i spokojne brzmienia zamiast ostrzejszych dźwięków.

W takim klimacie utrzymana jest najnowsza trasa koncertowa formacji. W Starym Maneżu będzie okazja usłyszeć największe przeboje LemON w wersji akustycznej. Będzie to świetna okazja, by na chwilę wyciszyć swój umysł.

Kiedy: 23 listopada 2019 r. (sobota), godz. 19:00

Gdzie: Stary Maneż, ul. Słowackiego 23, Gdańsk Wrzeszcz

Bilety: sold out

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

dwa × trzy =