Mery Spolsky znowu w trasie

Mery Spolsky to artystka, która solową karierę muzyczną rozpoczęła kilka lat temu. W tym roku 27 września wystartowała z trasą koncertową, „Bigotka Tour” promując swój drugi album „Dekalog Spolsky”. W ramach swojej trasy koncertowej zagra w sopockim Sfinksie już 22 listopada.

Jej utwory są połączeniem rocka oraz nowych formatów łączących mocne elektro-techno brzmienia i popowe melodie. Poza pisaniem tekstów oraz tworzeniem do nich muzyki, piosenkarka sama projektuje scenografię, grafiki oraz stroje.

W 2017 roku wydała debiutancki album zatytułowany „Miło było pana poznać” i już wtedy mogliśmy się przekonać, że mamy do czynienia z kimś kreatywnym i pełnym energii. Drugi album w stu procentach podtrzymuje te założenia.

„DEKALOG SPOLSKY” to dziesięć zasad Mery przedstawionych w dziesięciu piosenkach. Zawiera rady jak pozbyć się codziennych trosk oraz jak dbać o własną głowę. Przykazania „spolsky” uczą, że „nie mówi się o drugiej osobie źle”, a wszystkie smutne myśli należy zagłuszyć i mieć głęboko gdzieś.

 

Gdzie: S.F.I.N.K.S 700 – aleja Franciszka Mamuszki 1

Kiedy: 22.11.19 r. godzina 19:00

Cena: 35-40 zł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *