Film dla najmłodszych – „Sekretne życie zwierzaków domowych 2”

Po trzech latach do kin powraca pies Max oraz jego przyjaciele. Pierwsza część filmu animowanego „Sekretne życie zwierzaków domowych” okazała się hitem. Nic więc dziwnego, że wytwórnia Illumination Entertainment postanowiła stworzyć jej kontynuację, którą będziemy mogli obejrzeć już 28 czerwca!

Co robią pupile, kiedy ich właściciele wychodzą z domu? Tego, że prowadzą życie pełne przygód można było dowiedzieć się oglądając pierwszą część filmu. Co tym razem przytrafi się zwierzętom?

Właścicielka Maxa wyszła niedawno za mąż i wychowuje dziecko. Pies troszczy się o bezpieczeństwo małego Liama, co dostarcza mu nowych zmartwień. Bridget – szpic miniaturowy- gubi zabawkę Maxa, a króliczek Tuptuś odkryje w sobie superbohatera. Jednak czy aby na pewno będzie on na tyle odważny, by brać udział w niebezpiecznej misji? A to tylko kilka z niesamowitych wydarzeń, które będziemy mogli zobaczyć.

„Sekretne życie zwierzaków domowych 2” pokaże nam jak z emocjami radzą sobie futrzaki, bo przecież one też mają uczucia i czegoś się boją. Druga część filmu dostarczy nowych przygód, bohaterów, ale także dużo śmiechu. Film idealny jest na rodzinny seans, a czy dorośli też mogą się przy nim świetnie bawić? To okaże się już niedługo!

Premiera: 29 czerwca 2019 roku

Ograniczenia wiekowe: bez ograniczeń

Czas trwania filmu: 86 minut

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

pięć + siedem =