Żegnaj Johny Wicku? – Jonh Wick 3 niedługo w kinach!

Mordercze widowisko powraca na ekrany kin! Ostatnia część trylogii już za kilka dni w kinach. Czy trzecia część będzie równie dobra, jak dwie poprzednie? John Wick zagości na dużym ekranie już 17 maja.

Keanu Reeves po raz ostatni wcieli się w rolę legendarnego mordercy oraz postrachu całej zabójczej konkurencji – Johnego Wicka. Reżyser Chad Stahelski poprzednią częścią bardzo wysoko postawił sobie poprzeczkę. Widzowie liczą na jeszcze więcej akcji, wybuchów, wystrzałów i wszystkiego, co tylko może przyjść do głowy fanom filmów akcji. Plotki głoszą, że przeznaczony na tę część budżet, jest sporo większy niż na poprzednią, gdzie wynosił 40 milionów dolarów. Czy to znaczy, że miłośnicy serii faktycznie mają szansę na zaspokojenie żądzy krwi na ekranie?

Po zwiastunie wiemy, że główny bohater znowu będzie miał ręce pełne roboty, zdecydowanie brudnej roboty. Łamie zasady mordując na terenie hotelu Continental i to nie byle kogo tylko jednego z członków Gildii Zabójców, zostaje wykreślony z programu. Za jego głowę wyznaczono kosmiczne 14 milionów dolarów, a rada wydaje na niego wyrok. Jak można się domyślić – John Wick ma umrzeć. Ponownie jest ścigany, lecz czy tym razem dostanie godnego przeciwnika? Czy „Baba Jaga” trafi w końcu na równego sobie? Czy będzie tak jak zawsze, gdzie im więcej osób ściga Wicka, tym więcej ten pozostawi za sobą trupów?

Zapowiada się świetny ponad dwugodzinny seans w towarzystwie płatnych morderców. Tego na pewno nie można przegapić, więc kupcie popcorn, napój i rozsiądźcie się wygodnie w fotelach kin Helios! Tu znajdziecie link do rezerwacji biletów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

jeden × pięć =