„After” – liczy się to, co nastąpi później

Młodzieńcza miłość i pożądanie. Studenckie życie i beztroska. Już 12 kwietnia swoją premierę będzie miała ekranizacja bestsellerowej powieści Anny Todd pt. „After”, okrzyknięta mianem najnowszego fenomenu wydawniczego na miarę sagi „Zmierzch”. Musicie to obejrzeć!

Film w reżyserii Jenny Gage opowiada historię Tessy Young (w tej roli Josephine Langford), która swój pierwszy rok w collage’u rozpoczyna z wielkimi planami. Jest oddaną córką, nie ma problemów z nauką, do tego jest ambitna i lubiana. Jej uporządkowane życie szybko jednak wywraca się do góry nogami. Wszystko za sprawą tajemniczego Hardina Scotta (Hero Fiennes Tiffin), zbuntowanego i pełnego mroku studenta, którego  Tessa poznaje na początku swoich studiów. Hardin jest typem człowieka, którego główna bohaterka filmu stara się za wszelką cenę unikać w swoim życiu. Jego ciało pokrywają tatuaże, lubi imprezować, korzystać z różnego rodzaju używek, a studia są dla niego jedynie dodatkiem do życia pełnego adrenaliny i niebezpiecznych przygód. Znajomość z nim oznacza jedno – kłopoty przez duże „K”.

Gdy dochodzi do spotkania Tessy z Hardinem, życie dziewczyny wywraca się o 180 stopni. Tak jak niegdyś Hardin był kimś, kogo Tessa unikała, tak teraz stał się kimś, kogo za wszelką cenę pragnie. Od tego momentu wszystko ulegnie zmianie…Dosłownie wszystko. Jak bardzo niebezpieczna okaże się dla Tessy ta relacja, przekonacie się już 12 kwietnia!

Na ekranie, prócz Josephine Langford i Hero F. Tiffina, zobaczymy również Selmę Blair, Jennifer Beals i Petera Gallaghera.

Polska premiera: 12 kwietnia 2019 roku we wszystkich kinach na terenie Polski

Ograniczenia wiekowe: film dostępny dla widzów powyżej 16. roku życia

Czas trwania filmu: 106 minut

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *