Miłosny strumień wrażeń

z miłości do naukiMiłość miłością, dlaczego akurat w odgórnie ustalony dzień jej celebracji mamy sobie wręczać wielkie lizaki w kształcie serca i tulić się na ławce w parku? Znużonym buntownikom, kreatywnym i ciekawym świata proponujemy spędzić walentynki nietypowo w Centrum Nauki EXPERYMENT w Gdyni, pod hasłem „Z Miłości do Nauki”, tylko dla dorosłych, w godzinach od 20.00 do 23.00. 

Po sesji, na słowo NAUKA, chętnie zaczęlibyśmy krzyczeć i rzucać wszystkim, co jest pod ręką. W tym przypadku, nic bardziej mylnego. W nadchodzący piątkowy wieczór odbywa się wyjątkowe wydarzenie, na które zaproszone są nie tylko zapatrzone w siebie papużki nierozłączki, ale także szaleni single i wszelkiego pokroju ciekawscy, żądni nowych wrażeń. Nie zabierajcie kalkulatorów, notatników, książek. Ten niekonwencjonalny sposób na spędzenie Dnia Zakochanych, poza naukowymi rozkoszami dostarczy Wam także doznań czysto artystycznych.

Plan jest intrygujący. Pokazy fizyczne związane z trunkami, „Kilka łyków fizyki”, czyli alkoholowe fanaberie widziane oczami fizyka. A nuż zachce Wam się kiedyś stworzyć próżnię w piwie. Przybyłych pełnoletnich koneserów zadowoli masa pomysłów i doświadczeń na barowe eksperymentowanie.

Spora doza rozrywki w postaci warsztatów handmade, czy prezentacji, „Chemiczne oblicza miłości” rozluźni nawet najsztywniejszych uczestników, chociażby podczas syntezowania niezbędnych gadżetów na romantyczną kolację.

Możecie się także dać porwać na tematyczny trip po wystawach. Dzięki interaktywnym stanowiskom dowiecie się, czy poprzez sam głos można się zakochać, jak dzielą domowe obowiązki pszczoły, czy też co jest najmocniejszym afrodyzjakiem. Wielce praktyczne informacje, część z nich możecie już wcielić w życie tuż po spotkaniu!

Przyjemnością dla ucha będzie koncert Lilly Hates Roses o godzinie 21.30. Fenomenalny duet debiutantów, tworzący muzykę łączącą indie-folk z awangardową elektroniką oczarował publikę na gdyńskim Open’erze.

14 lutego to dobry dzień, by odkryć, że nauka jest źródłem fascynujących tematów. Inspiruje, motywuje, zaskakuje. Zupełnie jak miłość. W tym roku pełnoletnią część naszych czytelników zachęcamy, by spędzili Walentynki alternatywnie, w Centrum Nauki EXPERYMENT, w godzinach 20.00-23.00, koszt wstępu: 24 zł. Będziecie żałować nieobecności, dlatego nie wahajcie się, kupujcie bilety.

Bilety do nabycia pod numerem 58 698 21 37 (pn. – pt. od 8.00 do 18.00, sb. – nd. od 10.00 do 19.00) oraz w kasach w dniu wydarzenia.
Adres: Centrum Nauki EXPERYMENT w Gdyni, Aleja Zwycięstwa 96/98
Tylko dla osób dorosłych!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

7 + siedemnaście =