Arek Jakubik Solo w Studio Panika!

Co by było gdyby szatan mieszkał na warszawskich Kabatach i jeździł metrem?  Gdyby nasze babcie i nasi dziadkowe zaczęli tańczyć pogo? Na te pytania odpowie wam Arek Jakubik już 2 marca w gdyńskim Studio Panika! Nie możecie tego przegapić!

Arkadiusz Jakubik to dobrze znane w Polsce nazwisko.  Większość osób kojarzy go przede wszystkim z bycia znakomitym aktorem – jego dorobek artystyczny w kategorii filmowej jest niezwykle bogaty i obejmuje produkcje cieszące się w Polsce dużą popularnością. „Kler”, „Wołyń”, „Drogówka”, „Cicha noc”, „Najlepszy”, „Sztuka kochania”, „Jestem mordercą” – to zaledwie wierzchołek góry lodowej. Jego aktorski kunszt nie pozostaje w cieniu – wszak jest on czterokrotnym laureatem Orła w kategorii najlepszej męskiej roli drugoplanowej.

Prócz aktorstwa, artysta zajmuje się również muzyką. Zwolennicy polskiego rock and rolla na pewno doskonale znają jego niezwykły wokal, który przewodzi grupie muzycznej Dr Misio. Wspomniany zespół powstał w 2008 roku, a inicjatorem jego powstania był właśnie Jakubik. W skład grupy, prócz wokalisty, wchodzą: Paweł Derentowicz, Mario Matysek, Radek Kupis oraz Jan Prościński. Do tej pory, zespół wydał 3 albumy, z których największą popularność zyskał „Zmarwychwstaniemy”. Co ciekawe, stałymi współpracownikami grupy są: odpowiedzialny za reżyserię kilku teledysków polski reżyser – Wojciech Smarzowski oraz Olaf Deriglasoff, którego kojarzyć można z bycia liderem grupy Dzieci Kapitana Klossa. Dr Misio jest także częstym gościem Przystanku Woodstock. Wystąpił na nim już czterokrotnie.

Jakubik, prócz występów we wspomnianej grupie muzycznej, koncertuje również solo. Najpopularniejszym solowym kawałkiem, który udało mu się wypuścić jest „Szatan na kabatach”, cieszący się ponad 160 tys. wyświetleń na YouTubie. Niecodzienna okazja, by usłyszeć ten utwór na żywo pojawi się już 2 marca w Studio Panika w Gdyni. Nie może Was to ominąć!

Kiedy: 2 marca, godzina 20.00

Gdzie: Studio Panika, ul. Chwaszczyńska 198B, Gdynia

Bilety: dostępne od 40 zł tutaj

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

19 + osiem =