Ania Dąbrowska i jej największe przeboje w Starym Maneżu

Na koncert i wydawnictwo w konwencji „The Best Of” najczęściej decydują się artyści doświadczeni, choć z drugiej strony po prostu odcinający kupony od swojej twórczości. Tego nie można powiedzieć o Ani Dąbrowskiej…

Wokalistka nie rozmienia się na drobne (jeżeli już, to na studolarowe banknoty). 4 Marca w Starym Maneżu, Dąbrowska zaprezentuje swoje najświeższe wydawnictwo: „The Best Of”, bo rzeczywiście ma w czym wybierać.

Swą solową, oficjalną karierę otworzyła albumem „Samotność po zmierzchu” z 2004 roku, choć właściwie za początek trzeba uznać legendarną pierwszą edycję programu „Idol”, którego Ania Dąbrowska byłą finalistką. Płyta przyjęła się świetnie, tak jak każda kolejna, o czym świadczy łączna liczba sprzedanych dotychczas krążków – ponad 250.000.

Z pierwszej płyty pochodzi przebój „Tego chciałam”, który do dzisiaj wybrzmiewa w rozgłośniach muzycznych, tak jak inne hity z późniejszych albumów, m.in. „W głowie”, „Nigdy więcej nie tańcz ze mną”, „Nieprawda” – oczywiście wszystkie znalazły się na albumie „The Best Of” w doborowym towarzystwie.

Po zapoznaniu się z płytą wniosek jest jeden: wokalistka doskonale odnajduje się w stylistyce retro, którą z właściwym sobie wyczuciem łączy z popem – to jej znak rozpoznawczy, zaraz obok ciepłego, oryginalnego głosu. Najbardziej wysmakowana artystka polskiej muzyki pop, o czym możesz przekonać się na własne uszy. Musisz tam być!

Gdzie: Stary Maneż, Gdańsk

Kiedy: 04.03.2019 r. o godzinie 19:00

BiletyTutaj

Link do wydarzenia na FB: Tutaj

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

3 × 4 =