„Miszmasz czyli Kogel Mogel 3” już wkrótce w kinach!

Powraca wielki hit sprzed kilkudziesięciu lat. Teraz z nową historią, nowymi aktorami i jeszcze większą dawką dobrego humoru! Już 25 stycznia na dużym ekranie będzie można zobaczyć „Miszmasz czyli Kogel Mogel 3”.

Film jest kontynuacją polskiej produkcji „Kogel Mogel ” i „Galimatias czyli Kogel Mogel 2”. Pierwsza część została zrealizowana w 1988 roku, a druga rok później. Za reżyserię i scenariusz odpowiadał Piotr Załuski we współpracy z Iloną Łepkowską. Tym razem autorem ekranizacji jest Kordian Piwowarski, twórca m.in. dokumentu „Baczyński”. Piwowarski zajmował się także reżyserią seriali, takich jak „Londyńczycy 2” czy „Na dobre i na złe”. Za scenariusz tak jak i przed kilkudziesięciu laty odpowiedzialna była Ilona Łepkowska.

W „Miszmasz czyli Kogel Mogel 3” nie zabraknie odtwórców głównych ról z poprzednich części. Na ekranie ponownie zobaczymy Katarzynę Solską graną przez Grażynę Błęcką-Kolską. W rodzinie Wolańskich również bez zmian – w docenta wcieli się Zdzisław Wardejn, a w jego żonę Beata Kasprzyk.

Akcja trzeciej części kultowego przeboju osadzona jest w czasach współczesnych. Główna bohaterka filmu nadal mieszka we wsi Brzózki i walczy z niechcianym zalotnikiem — Staszkiem Kolasą. Do Polski wraca niespodziewanie jej syn Marcin (Nikodem Rozbicki) i od razu wpada w kłopoty. Chłopak ma pomysł na niecodzienny biznes… W tym czasie w rodzinie Wolańskich wybucha kryzys. Wolańska — słynna celebrytka i sekstrenerka — wydaje kontrowersyjną książkę. Jej bliscy – mąż i córka Agnieszka (Aleksandra Hamkało) buntują się i uciekają z domu. Postanawiają najpierw odwiedzić Piotrusia (Maciej Zakościelny), który dziś wiedzie wygodne życie u boku Marleny (Katarzyna Skrzynecka). Następnie ruszają w nieznane. Jak zakończy się ta podróż?

„Miszmasz czyli Kogel Mogel 3” to film dla wielkich fanów dobrego humoru. Jeśli tęsknisz za bohaterami tej kultowej produkcji i jesteś ciekawy, co stało się z Kasią i Piotrusiem, nie może Cię zabraknąć na sali kinowej!

Premiera w sieci kin Helios: 25 stycznia 2019 roku

Czas trwania: 1 godz 40 min

Produkcja: Polska[2019]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *