Białas x Lanek w Sopockim S.F.I.N.K.S.I.E!

Fot./Imprezy.trójmiasto.pl

Przystanek Sopot, klub Sfinks700. Białas w przyszłą sobotę ponownie odwiedzi wybrzeże. Tym razem wbija do nas promować nowo powstały projekt duetu HYPER2000. Na pewno będzie to niezapomniany koncert i ostatnia okazja aby wysłuchać na żywo ich albumu. Bierzcie znajomych i pędźcie po bilety!

Mateusz Karaś, bo tak nazywa się Białas, to posiadacz platynowej i złotej płyty, obie za albumy solowe. Jest przykładem jak można odnieść sukces ciężką pracą, zaangażowaniem i wolą walki. Był na dnie, czego sam nie ukrywa, a teraz wielu zazdrości mu tego, kim jest. Swego czasu Białas freestyle’ował występując chociażby w Wielkiej Bitwie Warszawskiej, gdzie w 2007 roku zajął trzecie miejsce. Białas posiada też jeden złoty krążek za album „#nowanormalność” w duecie z Solarem.

Raper jest twórcą kolektywu SB Maffija prężnie działającego na arenie polskiej sceny promując takich artystów jak White, Bedoes, Jan-Rapowanie czy Beteo. Co ciekawe, Białas swoją trasę koncertową rozpoczął w… teatrze im. Juliusza Słowackiego w Krakowie, przy okazji Projektu Tymczasem. Sopot jest jego ostatnim przystankiem, więc nie ma co się zastanawiać! Polecamy kupić bilet i udać się na koncert.

Gdzie: Sopot, klub Sfinks700, al. Franciszka Mamuszki 1

Kiedy: 7.12.2018

Bilety: Standardowe – od 30 do 40 zł / VIP – 150 zł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *