Ten Typ Mes odwiedzi nas w Kwadratowej!

Jeden z najbardziej znanych Polskich raperów niebawem pojawi się w Gdańsku. Piotr Schmidt, kojarzony przede wszystkim jako twórca wytwórni Alkopoligamia.com, już 10 listopada zadba o dobrą zabawę w Kwadratowej.

Mes nagrywa od ponad 15 lat. Zaczynał w 2002 roku, wtedy też nawiązał współpracę z Pezetem. „Muzyka klasyczna” Pezeta, na której gościnnie wystąpił Ten Typ Mes, jest ogromnym sukcesem nie tylko dla głównego wykonawcy. Już rok później Mes nagrał pierwszy oficjalny album, a pierwsza dekada 2000 roku zdecydowanie sprzyjała rozwojowi jego kariery. A ta nie straciła tempa do dnia dzisiejszego. Jego ostatnia płyta wydana w marcu tego roku – „Rapersampler” i jest wyrazem powrotu do prostoty  stylu „starego Mesa”. Obecnie ma na koncie ma 10 albumów, w tym 3, które uzyskały miano złotej płyty.

W jego muzyce nie da się nie poczuć luzu i dystansu. W końcu jednym z jego najbardziej kojarzonych kawałków jest „Trzeba było zostać dresiarzem”. Niech nie zmylą was pozory – Piotr Schmidt uważany jest za jednego z najbardziej ambitnych i utalentowanych polskich tekściarzy. Swoje myśli przelewa nie tylko na muzykę, ale również na karty „Gazety Wyborczej”, gdzie regularnie publikuje felietony. Pisze również do „Gazety Magnetofonowej” oraz „Co Jest Grane24”.

Grono artystów, z którymi współpracował Ten Typ Mes również można uznać za pierwszorzędne. Nagrał kawałki m.in. z Eldo, Pezetem, Dawidem Podsiadło, Andrzejem Dąbrowskim, Krystyną Prońko, Marią Peszek czy Quebonafide. Ostatnio podjął również współpracę z pnącym się na polskich listach przebojów duetem producentów Flirtini, czego efektem jest najświeższy singiel „Tak jak chcę”. Ciekawe czym zaskoczy nas 10 listopada!

Link do wydarzenia na facebooku  tutaj.

Bilety dostępne w cenie 48 zł tutaj.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *