Akademickie Targi Pracy na WNS

Szukasz pracy? Martwisz się, że nie znajdziesz dobrego pracodawcy po studiach? A może chciałbyś zdobyć doświadczenie dzięki stażom lub praktykom? 23 października na Akademickich Targach Pracy będzie można zapoznać się z różnymi ofertami. Koniecznie wpadnij na Wydział Nauk Społecznych!

Biura karier pięciu trójmiejskich uczelni (Uniwersytetu Gdańskiego, Politechniki Gdańskiej, Uniwersytetu Morskiego, Akademii Wychowania Fizycznego i Sportu, Akademii Marynarki Wojennej) zapraszają na Akademickie Targi Pracy po raz piąty. Studenci będą mogli dowiedzieć się podstawowych informacji o danym miejscu pracy i jakie są wymagania pracodawców. Również ci drudzy na tym skorzystają, gdyż to dobra okazja by zachęcić młodych ludzi do zasilenia ich szeregów teraz bądź w przyszłości.

Nie często studenci mają szansę zadać nurtujące pytanie czy porozmawiać z osobami pracującymi w wymarzonym zakładzie pracy. Ponadto czekają jeszcze gry i konkursy. Pojawi się także gość specjalny – Łukasz Dusza, doradca wizerunkowy, właściciel strony i sklepu Time For Design. Poruszy ważną kwestię wpływu wizerunku na sukces zawodowy.

Ważna wiadomość dla osób, które chciałyby oddać krew potrzebującym: od godz. 10:00 będzie taka możliwość w podstawionym pobliżu WNS Mobilnym Punkcie Poboru Krwi.

Nikt z nas nie będzie wiecznym studentem, tak jak Van Wilder, więc to dobry czas, by rozglądać się już za jakimiś ciekawymi ofertami zatrudnienia. Poza tym można znaleźć przy okazji praktyki zewnętrzne. 23 października – Wydział Nauk Społecznych UG. Nie może Cię tam zabraknąć!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *