Fani Justin’a Timberlake’a łączcie się!

Fani Justin’a Timberlake’a mają przed sobą możliwość spędzenia niezwykłego wieczoru. 13 kwietnia Stary Maneż w Gdańsku wypełni się nie tylko tymi spragnionymi „starych dobrych kawałków”.Czas usłyszeć „Cry me a river” w zupełnie nowym wymiarze! 

Justin Timberlake to artysta, który od niemal dwudziestu lat nieprzerwanie dostarcza na scenie muzycznej kolejnych wrażeń. Muzyk wydał do tej pory pięć albumów, z których pochodzą takie hity jak „Mirrors”, „Say something”, „Sexy Back”, „Can’t stop the feeling” czy też „What Goes Around…Comes Around”. Wydaje się, że każde kolejne wcielenie muzyczne artysty to strzał w 10, a sam Justin jest odbierany niemal jako „maszynka do produkowania hitów”.

Tribute to Justin Timberlake to projekt 14 artystów z Akademii Muzycznej w Gdańsku. Wśród nich jest aż czworo wokalistów (Dora Theisebach, Agnieszka Brenzak, Marcin Molendowski i Łukasz Reks), a także zespół instrumentalny, który pomoże stworzyć barwne muzycznie widowisko. Usłyszymy klawisze, gitary, perkusje, saksofon, trąbkę, a nawet puzon. Okazja do usłyszenia znanych i lubianych piosenek w zupełnie innym wymiarze z pewnością przyciągnie do Starego Maneżu wielu. W końcu w muzyce zawsze jest co odkrywać…

Kiedy: 13 kwietnia, od 20:00

Gdzie: Stary Maneż, Gdańsk

Bilety: 39 zł

Wydarzenie na Fb: tutaj

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *