Natalia Przybysz, Mikromusic i Odet w Starym Maneżu!

W marcu scena należeć będzie do nich. W iście kobiecej trasie możemy spodziewać się wybuchu muzycznych doznań. 17 marca w Starym Maneżu na jednej scenie wystąpią razem Natalia Przybysz, Mikromusic i Odet.

Wspólna trasa koncertowa tych trzech niebywale utalentowanych artystek z pewnością zaskoczyła nie jednego fana. Natalia Przybysz założycielka zespołu Sistars od 2006 roku rozwija swoją karierę solową, a jej muzyka jest powszechnie ceniona przez krytyków, czego dowodem są m.in. dwa Fryderyki. Artystka gra muzykę zahaczającą m.in. o R&B, soul, rock, blues i country. Szersze grono słuchaczów ceni ją za takie utwory jak: „Miód/Nazywam się niebo”, „Światło Nocne” czy „Dzieci Malarzy”.

Mikromusic to zespół odnajdujący się gdzieś na pograniczu trip hopu i jazzu. Melodyjne dźwięki i poetyckie teksty, które jednocześnie są zaczepne i prowokujące to ich znak rozpoznawczy. Zespół założono w 2002 roku we Wrocławiu przez Natalię Grosiak (wokal) i Dawida Korbaczyńskiego (gitara). Od tego czasu z roku na rok zdobywają coraz większe rzesze fanów. Polski rynek muzyczny podbili takimi hitami jak: „Takiego chłopaka”, „Na krzywy ryj” czy „Tak mi się nie chce”.

Odet to stosunkowo młody nabytek polskiej sceny muzycznej. Chociaż w jej przypadku trafniejsze mogłoby się wydawać słowo „odkrycie”. Dziewczyna jest utalentowaną pianistką, autorką tekstów i wokalistką. Mimo, że jej kariera dopiero nabiera rozpędu, to już może się pochwalić m.in. występowaniem w roli supportu Brodki. Odet nie wydała jeszcze debiutanckiej płyty, ale zapewnia, że nastąpi to w tym roku. Jej utwory, m.in. „Doll”, możemy posłuchać na YouTubie.

Kobieca trasa koncertowa Natalii Przybysz, Mikromusic i Odet będzie z pewnością pełna odmiennych doświadczeń muzycznych i estetycznych. Mimo, że wiosna się do nas nie śpieszy, powiew muzycznej świeżości umili czas oczekiwania wszystkim, którzy zawitają do Starego Maneżu.

Kiedy: 17 marca, 19:00

Gdzie: Stary Maneż, Gdańsk

Za ile: 75-85 zł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

dziewiętnaście − 14 =