Chada zagra w Scenie

Jeden z prekursorów rapu ulicznego w Polsce już 17 marca zagra w sopockiej Scenie. O kim mowa? Oczywiście o Tomaszu Chadzie. Dla trójmiejskich fanów ten koncert będzie pierwszą okazją do spotkania idola po wyjściu z więzienia.  

Chada, znany również jako „Ciemnej Strony Zwierzchnik”, rozpoczął swoją karierę w 1998 roku albumem W-WA miasto stołeczne”. W tym samym roku gościnnie wystąpił też w utworze „Klima” i „Armagedon” zespołu Molesta Ewenement. Raper współpracuje z wytwórnią Step Records, z którą nagrał sześć płyt. Jedna z nich, Efekt porozumienia”, nagrodzona została nawet platynową płytą. Świadczy to o tym, że Chada sprzedał ponad 30 tys. egzemplarzy tego albumu! Współtworzy również „Proceder” wraz z Kaczym oraz posiada własną linię ciuchów.

Artysta urodził się w Warszawie, tam mieszka i tworzy swoją muzykę. Uczuciowo związany jest z raperką Gabrielą „Gabi” Gawryszewską. Ma bardzo bujną, lecz niezbyt godną pochwały przeszłość. Od czerwca 2012 roku w Grodkowie odbywał wyrok trzech lat pozbawienia wolności. Raper został skazany za napaść i pobicie. Za posłużenie się dokumentem innej osoby i kradzież dokooptowano mu 2 lata. Korzystając z przepustek kończył pracę nad kolejnym albumem Syn Bogdana” który ukazał się w 2014 roku. Na wolność wyszedł w sierpniu 2017 roku i od tamtego momentu jego konflikt z prawem zakończył się.

Jeśli nie macie więc planów na ten sobotni wieczór i kręcą was klimaty ulicznego rapu, warto przyjrzeć się tej propozycji. Chada z pewnością odwdzięczy się wam ognistą dawką emocji, motywacji i zabawy.

Gdzie: Klub Scena, Sopot

Kiedy: 17.03.2017

Za ile: bilet normalny 35 zł, VIP 59 zł do nabycia tutaj.

Wszelkie informacje na oficjalnej stronie klubu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *