Chada zagra w Scenie

Jeden z prekursorów rapu ulicznego w Polsce już 17 marca zagra w sopockiej Scenie. O kim mowa? Oczywiście o Tomaszu Chadzie. Dla trójmiejskich fanów ten koncert będzie pierwszą okazją do spotkania idola po wyjściu z więzienia.  

Chada, znany również jako „Ciemnej Strony Zwierzchnik”, rozpoczął swoją karierę w 1998 roku albumem W-WA miasto stołeczne”. W tym samym roku gościnnie wystąpił też w utworze „Klima” i „Armagedon” zespołu Molesta Ewenement. Raper współpracuje z wytwórnią Step Records, z którą nagrał sześć płyt. Jedna z nich, Efekt porozumienia”, nagrodzona została nawet platynową płytą. Świadczy to o tym, że Chada sprzedał ponad 30 tys. egzemplarzy tego albumu! Współtworzy również „Proceder” wraz z Kaczym oraz posiada własną linię ciuchów.

Artysta urodził się w Warszawie, tam mieszka i tworzy swoją muzykę. Uczuciowo związany jest z raperką Gabrielą „Gabi” Gawryszewską. Ma bardzo bujną, lecz niezbyt godną pochwały przeszłość. Od czerwca 2012 roku w Grodkowie odbywał wyrok trzech lat pozbawienia wolności. Raper został skazany za napaść i pobicie. Za posłużenie się dokumentem innej osoby i kradzież dokooptowano mu 2 lata. Korzystając z przepustek kończył pracę nad kolejnym albumem Syn Bogdana” który ukazał się w 2014 roku. Na wolność wyszedł w sierpniu 2017 roku i od tamtego momentu jego konflikt z prawem zakończył się.

Jeśli nie macie więc planów na ten sobotni wieczór i kręcą was klimaty ulicznego rapu, warto przyjrzeć się tej propozycji. Chada z pewnością odwdzięczy się wam ognistą dawką emocji, motywacji i zabawy.

Gdzie: Klub Scena, Sopot

Kiedy: 17.03.2017

Za ile: bilet normalny 35 zł, VIP 59 zł do nabycia tutaj.

Wszelkie informacje na oficjalnej stronie klubu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *