Miejsce z widokiem na karierę! The Lidl Way to Career

Tutaj nie liczy się kierunek studiów, na którym jesteś, tylko gotowość do działania i ambicje! Lidl Polska rusza z kolejną edycją programu stażowego. Zapisy rozpoczynają się już 26 lutego. Nie przegap swojej szansy na udany start w życiu zawodowym!

Firmę Lidl zapoczątkowała rodzina Schwarzów, kiedy w pierwszej połowie XX wieku w niemieckim Heilbronn założyła hurtownię owoców egzotycznych oraz artykułów kolonialnych. W 1930 roku do rodzinnego biznesu dołączył Josef Schwarz. Jego wkład był ogromny, gdyż przedsiębiorstwo powiększyło swój asortyment i przekształciło się w hurtownię artykułów spożywczych. Pod taką postacią funkcjonowało przez dłuższy okres czasu. Zmiany nastąpiły w latach 60. ubiegłego wieku. Schwarzowie postawili na nowe kierunki rozwoju biznesu, czego następstwem był pierwszy sklep wielkopowierzchniowy.

Dziś Lidl to wyjątkowa sieć sklepów, ceniona w całej Europie. Międzynarodowy rozwój marki rozpoczął się już w 1990 roku, zaś swoje początki w Polsce firma miała w 2002 roku. Obecnie w naszym kraju Lidl posiada ponad 600 sklepów. Firma stawia przede wszystkim na wysoką jakość oferowanych produktów, zorientowanie na klienta i dobór jak najlepszych pracowników!

Dołącz do najlepszego zespołu już dziś! Nieważny jest kierunek studiów, na którym jesteś. Liczy się pracowitość, ambicja i chęć do podejmowania wyzwań. Te cechy zapewnią Ci udany start w życiu zawodowym. 26 lutego Lidl Polska rusza z kolejną edycją programu stażowego „The Lidl Way to Career”. Podejmując to wyzwanie stajesz się równym pracownikiem firmy. W zamian za to otrzymujesz płatną umowę stażową, możliwość współpracy z najlepszymi specjalistami w swojej dziedzinie oraz zdobywanie cennych doświadczeń. Ponadto otrzymasz szansę na zrealizowanie własnego autorskiego projektu pod okiem starszego stażem mentora. Program stażowy trwa trzy miesiące i rozpoczyna się 2 lipca. W tym okresie firma zapewnia Ci szkolenie w strukturach sprzedaży i logistyki magazynowej oraz wdrożenie w dziale docelowym.

Chcesz przeżyć wspaniałą przygodę? Poznać świetnych ludzi i zdobyć doświadczenie? Nie czekaj! Aplikuj już dziś!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *