Rasmentalism wyszli z podziemia, zagrali w Sopocie [WIDEO]


rasmentalismTłumy fanów i wyprzedane bilety. W środę 22 stycznia zespół Rasmentalism zagrał w Mewie Towarzyskiej. Mimo że koncert promował nową płytę ,,Za młodzi na Heroda”, nie zabrakło też kawałków z poprzednich krążków. O samym albumie Ras i Ment opowiedzieli przed naszą kamerą.

Duet Rasmentalism powstał w Lublinie i gra razem od roku 2006, do tej pory wydali 2 płyty w podziemiu ,,Dobra muzyka, ładne życie” i ,,Hotel trzygwiazdkowy”, a w grudniu minionego roku nakładem wytwórni Asfalt Records wydali pierwszą płytę dostępną w ogólnej sprzedaży – ,,Za młodzi na Heroda”. Oprócz Rasa na albumie gościnnie występują min. VNM, Małpa i Eldo. Podczas trasy koncertowej formację wspiera klawiszowiec Dj Tort.

Pomimo środka tygodnia, do Mewy Towarzyskiej w Sopocie przyszło naprawdę dużo fanów ,,Dobrej muzyki”. Rasmentalism zagrali zarówno utwory z nowej płyty (,,Pervoll vanish”, ,,Off” czy ,,Niebomby”), jak i numery z poprzednich albumów takie jak ,,Na wstecznym” czy ,,Sny na jawie” z płyty ,,Duże rzeczy” nagranej wraz z W.E.N.Ą. Występ w Sopocie był trzecim z kolei na trasie koncertowej Rasmentalismu, a bilety na to wydarzenie wyprzedały się już na tydzień przed koncertem.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

17 − 15 =