Śledzik PRZI z nową EPką

Reprezentant wejherowskiej sceny rap – Śledzik PRZI, zapowiada swoją solową EPkę „Nieupoważnionym wstęp wzbroniony”. Premiera w pierwszej połowie stycznia!

Śledzik PRZI to pochodzący z Wejherowa zajawkowicz związany ze składami NONIEMOGE oraz PRZI (Projekt Rap Zajawka Interesy). Aktywny w kulturze hip-hopowej od 2007 roku, przez kilka lat tworzył kawałki, które nagrywał dla własnej satysfakcji bądź też dla wąskiego grona znajomych. Jego debiutancka solowa epka „Nieupoważnionym wstęp wzbroniony” to hołd oddany głównie klasycznym, samplowanym oraz sentymentalnym dla jego pokolenia brzmieniom lat 90. W tekstach skupia na opisie otaczającej go rzeczywistości.

Za warstwę producencką płyty odpowiedzialni są: Joachim Sztos, Local Warmin’, Welon oraz Żaku 4/4, tłuste, grubo krojone cuty i skrecze to z kolei wielka zasługa Bandytów Gramofonów (DJ Miszyn & Qkla). Cały materiał nagrano w 2017 roku w Piwnica Studio, Special Studio oraz Szmelta Records. Wydawcą materiału jest lokalna wejherowska wytwórnia PRZI, premiera już w styczniu.

Tracklista :

  1. Tyle Lat ft. DJ Miszyn (prod. Joachim Sztos)
  2. Szukając szczęścia (prod. Welon)
  3. Marzenia (prod. Local Warmin’)
  4. Obserwacje na El Tauzen (prod. Local Warmin’)
  5. Poza domem (prod. Welon)
  6. Niepokój (prod. Żaku 4/4)
  7. Something to prove ft. DJ Qkla (prod. Local Warmin’)
  8. Powrócę ft. DJ Qkla (prod. Local Warmin’)

Patroni medialni: rapportal.pl, rapgra.com, hip-hop.pl, cdn, chrom, slizg.eu

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *