Przebojowi studenci poszukiwani!

Znudzeni monotonią codzienności? Ekscytująca przygoda na horyzoncie! Wystartuj w szalonym wyścigu z przyjaciółmi i sprawdź, jak poradzisz sobie z czekającymi na Was wyzwaniami. 7 dni, 6 checkpointów i 24 puszki Red Bull’a na dotarcie do celu. Can You make it?

Red Bull poszukuje kreatywnych i energicznych studentów, gotowych na podbój świata. Wybranym zabiera telefony, karty kredytowe, gotówkę, a potem wysyła w wyścig pełen wrażeń. Red Bull Can You Make it to kolejna odsłona wyjątkowego wyzwania, w którym ponad 200 trzyosobowych drużyn ma 7 dni na dotarcie z punktu A do B. Walutą są puszki Red Bull’a, które uczestnicy wymieniają na wszystko, co potrzebne podczas podróży. Jej sposób, będzie zależał od umiejętności interpersonalnych i sprytu śmiałków. Jeśli nie umiecie się targować, czas to zmienić, bo od zaangażowania ludzi, których spotkacie, będzie zależała historia Waszej podróży. Jeśli macie ochotę na odskocznie od szarości i nudy, przygotujcie się mentalnie na to wyzwanie. Będziecie potrzebować szalonych pomysłów na rozwiązanie nierozwiązywalnych problemów i dużo uśmiechu w kryzysowych momentach.

Kiedy?

Wyścig o tytuł najsprytniejszej i najbardziej pozytywnie zakręconej drużyny startuje 10 kwietnia w 5 miastach Europy: Madrycie, Rzymie, Sztokholmie, Budapeszcie i Manchesterze. Cel? Stolica kraju ziół, kwitnących tulipanów i wiatraków – klimatyczny Amsterdam. Przez tydzień podróży, zespoły muszą zaliczyć 6 checkpointów, wybranych z 54 punktów rozsianych w drodze do celu. Wszystko będą dokumentować otrzymanymi przez organizatora smartfonami i przesyłać do sieci. Od kreatywności wykonania zadań zależy, ile dodatkowych puszek otrzymają i jak wypadną w ogólnym rozrachunku Red Bull’a. Organizator na razie nie zdradza co jest do wygrania, jednak chętnych nie brakuje. Liczą się przecież niezapomniane doświadczenia i przygoda z przyjaciółmi!

Jak dołączyć?

Nagraj 1-minutowy filmik ze swoją drużyną. Jej członkowie muszą mieć ukończone 18 latstatus studenta. Liczy się Wasza kreatywność i energia, którą podzielicie się na stworzonym przez siebie nagraniu. Potem wrzucacie je na YouYube lub Vimeo i promujecie, gdzie tylko się da. Filmikiem macie przekonać do siebie jury, ale tylko drużyny z największą liczbą głosów publiczności zostaną zweryfikowane przez organizatorów. Od tej liczby zależy, czy dołączycie do grona finalistów, więc dajcie z siebie wszystko! Pamiętajcie – szaleństwo, ekspresja i szeroki uśmiech, to klucz do zwycięstwa. Macie czas do 14 lutego. Do roboty!

Link do strony zgłoszeniowej: https://canyoumakeit.redbull.com/pl/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

6 − cztery =