Gdańsk rozpocznie Nowy Rok z De Mono!

Fot: demono.pl

Siedmiu muzyków, akustyczne brzmienia i fajerwerki. Ostatni dzień roku i zakończenie tournee w 30 rocznicę wspólnej, muzycznej przygody De Mono. Tak zapowiada się tegoroczny sylwester w Gdańsku!

Twórczość De Mono towarzyszy życiu co najmniej trzech pokoleń na kasetach, płytach i w internecie. Pomimo licznych roszad w składzie zespołu, nowy rok powita z nami Andrzej Krzywy, Piotr Kubiaczyk, Zdzisław Zioło, Tomasz Banaś, Paweł Dampc, Paweł Pełczyński oraz Marcin Korbacz. 2017 rok to rok szczególny dla zespołu. 30 koncertów w 30 rocznicę wspólnego grania. To właśnie w Gdańsku usłyszymy ostatni, 30. w tym roku występ. Artyści zaprezentują utwory swojej najnowszej płyty, wydanej również z tej okazji. Znajduje się na niej 12 największych przebojów w wersji akustycznej, takich jak „Póki na to czas” i „Statki na niebie”. Album otwiera „Próżno nie chce czekać na twoją miłość” – cover piosenki „Waiting in Vain” Boba Marley’a.

Jednak zanim pojawi się gwiazda wieczoru, publiczność rozgrzeje DJ. Nie zabraknie również konkursu butelkowego, organizowanego przez Radę Miasta Gdańska. Zebrani będą mogli wrzucać swoje szklane butelki do specjalnych pojemników. Spośród nich zostanie wylosowanych kilku szczęśliwców, do których powędrują atrakcyjne nagrody. W tej edycji konkursu, pieniądze pozyskane ze zbiórki zostaną przekazane na rzecz fundacji „Obudź Nadzieję”.

Kiedy: 31 grudzień, 22:00
Gdzie: Targ Węglowy, Gdańsk
Bilety: wstęp wolny

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

15 + 11 =