Legenda polskiego rapu w B90

kaliber44Zespół KALIBER 44 powraca! I to w wielkim stylu. 1 lutego w klubie B90 będziecie mogli zobaczyć kawał historii polskiego rapu i to w bardzo dobrej formie.

Po wyjątkowo długim oczekiwaniu na scenę powrócił Kaliber 44. Ich występ w pełnym składzie na Festiwalu Opener wywołał duże zamieszanie. Konsekwencją zainteresowania powrotem grupy był powrót krążka „W 63 minuty dookoła świata” (po 15 latach od wydania) na listę najlepiej sprzedających się płyt w Polsce. Do tej pory nie zdarzyło się to aktywnemu i żywemu artyście w Polsce.

Joka i DJ Feel-X rozpoczęli pracę nad muzyką i tekstami do nowej płyty, której premierę planują na jesień 2014 roku. Jak na razie roboczy tytuł brzmi „4:44”. Równocześnie wspólnie z firmą SP Records pracują nad wydaniem pierwszych trzech płyt zespołu na płytach winylowych.

Macie okazję do przeżycia niezwykłych muzycznych wrażeń na żywo już 1 lutego w gdańskim klubie B90. Wstęp od godz. 19.00. Supportować będą Kontrabanda i RDW. Gwiazda wieczoru pojawi się na scenie o 22.00.

Po koncercie KALIBER 44 w Klubie B90 odbędzie się afterparty. Dwóch muzycznych odmieńców PZG i MAD wezmą udział w walce na bass o tytuł księcia absurdu.

Bilety – 44 zł w przedsprzedaży 55 w dniu koncertu.

Do kupienia: online http://tickets.soundrive.pl/ lub na stronie B90 http://www.b90.pl/bilety/

oraz w:

Klubie SPATiF

Cafe Absinthe

Stacja de Luxe

w dniu koncertu bilety dostępne w kasie klubu B90 (ul. Doki 1, GDAŃSK STOCZNIA)*

*pula biletów ograniczona

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

13 + siedemnaście =