Dwa Sławy przejmują Scenę!

Już w najbliższą sobotę, 25 listopada, sopocką Sceną zawładnie łódzki duet – Dwa Sławy. Astek i Rado Radosny nadal promują wydaną w styczniu płytę „Dandys Flow”, a do Trójmiasta wpadają chętnie i regularnie. Ich koncerty cechuje świetny kontakt z publiką i niesamowita energia ze sceny. Jesteśmy pewni, że nie zabraknie tego i tym razem!

Wielkimi krokami zbliża się jedenasta rocznica powstania zespołu, a łódzcy raperzy są w coraz lepszej formie. Potwierdziła to tegoroczna płyta „Dandys Flow”, która pojawiła się w sprzedaży w styczniu. Choć Dwa Sławy wydali ten krążek w innej konwencji od poprzedniego, to przyjął się bardzo dobrze. Wystarczy powiedzieć, że od razu wskoczył na sam szczyt OLiSu. Od „Ludzi Sztosów”, które ujrzały światło dzienne prawie trzy lata temu, charakterystyczny duet jest na fali i nic nie wskazuje na to, by coś się zmieniło.

Kilka tygodni temu w karierze muzycznej Sławów nastąpił kolejny przełom. Ogłosili odejście z labelu Embryo Nagrania, który wspierał ich od wielu lat i wydał wszystkie legale zespołu. Jarosław i Radosław poszli za ciosem i postanowili założyć własną wytwórnię – X2. Równocześnie wypuścili do sieci pierwszy singiel, zapowiadający kolejne wydawnictwo, mające ukazać się w przyszłym roku. Przez niecałe dwa miesiące utwór „Zdejm czapkę” odtworzono prawie 900 tysięcy razy, a w internecie roiło się od pozytywnych komentarzy.

Każdy koncert Łodzian to ogromna dawka pozytywnej energii, która od nich bije. Mają znakomitą interakcję z publiką, nie opuszcza ich dobry humor, sypią żartami. W Scenie na pewno nie zabraknie hitów z najnowszej płyty, takich jak typowo koncertowe kawałki – „Zabierz mnie gdzieś”, czy „1000 m”. Astek i Rado Radosny zwykle nie zapominają też o kultowych utworach z „Ludzi Sztosów”, a niekiedy puszczają oko do wiernych fanów, którzy byli z nimi, zanim osiągnęli sukces, grając coś z płyty „Nie wiem, Nie orientuję się”, wydanej pięć lat temu.

Gdzie: Klub Scena Sopot, Aleja Franciszka Mamuszki 2

Kiedy: Sobota, 25 listopada, 21:00

Bilety: 29 zł, ebilet.pl i salony Empik

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

piętnaście − 6 =