Sarsa i „Pióropusze” wystąpią w Gdańsku!

Sarsa wystąpiła w wielu talent show w Polsce, jednak żadnego nie wygrała. Mimo to, dzisiaj jest jedną
z najpopularniejszych wokalistek młodego pokolenia w naszym kraju. Już za tydzień będzie można ją usłyszeć w klubie Kwadratowa w Gdańsku.

O Marcie Markiewicz zrobiło się głośno za sprawą talent show Telewizji Polskiej „The Voice of Poland” w 2014 roku. Jej udział w programie zakończył się kwalifikacją do półfinału. Z powodów zdrowotnych Sarsa zrezygnowała z dalszego udziału w programie.

Na muzyczny powrót wokalistki nie trzeba było długo czekać. Wiosną 2015 roku ukazał się jej debiutancki singiel zatytułowany „Naucz mnie”. Piosenka stała się wielkim hitem, można było ją usłyszeć w prawie wszystkich rozgłośniach radiowych w Polsce. Do końca 2015 roku, teledysk do „Naucz mnie” zanotował w serwisie Vevo ponad 35 milionów wyświetleń (obecnie już ponad 50 milionów).

26 maja 2017 roku pojawił się nowy, drugi album Sarsy, „Pióropusze”. Album zajął 19. miejsce na polskiej liście sprzedaży płyt. Wraz z nią pojawiły się też pierwsze single promujące nowy materiał. W czerwcu usłyszeliśmy piosenkę „Volta”, reklamującą film Juliusza Machulskiego o tym samym tytule. Najnowszy przebój gwiazdy „Motyle i Ćmy”, został wydany w październiku. Płyta w całości składa się z 15 popowych utworów.

Muzyka Sarsy jest kolorowa tak samo jak jej postać. Od delikatnych ballad po mocne uderzenia. Sama tworzy swoją muzykę, nie zatrzymuje się w jednym miejscu i cały czas zaskakuje fanów. Jej piosenki nie schodzą z list przebojów co tylko podkreśla, że teraz jest jej czas.

Kiedy: 26 listopada 2017 roku

Gdzie: Kwadratowa, Klub Politechniki Gdańskiej, ul. Siedlicka 4, Gdańsk

Za ile: około 40 złotych, dostępne tutaj

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

osiemnaście − trzy =