The Dumplings z orkiestrą zaczarują Stary Maneż

Mają na koncie dwa świetne albumy, występ na Open’erze i Off Festivalu. Już 10 listopada odwiedzą Stary Maneż w Gdańsku. Akompaniować im będzie nie byle kto – smyki, instrumenty dęte i perkusja. To będzie The Dumplings w zupełnie nowym wymiarze! 

Skoro muzyka jest trochę jak magia, to Justyna Święs i Kuba Karaś, pretendują by zostać młodymi czarodziejami polskiego electropopu. The Dumplings powstało w 2011 roku w Zabrzu, a ich kariera nabrała tempa wraz ze wzrostem odsłon piosenek na YouTubie. Po występie w talk-show Łukasza Jakóbiaka wszystko potoczyło się szybko. 13 maja wyszedł ich debiutancki album, który został świetnie przyjęty przez prasę i krytyków, ale co najważniejsze – przez słuchaczy. Liczba fanów zespołu rosła niczym grzyby po deszczu, a melodyjne głosy Justyny i Kuby masowo uzależniały i wprawiały w dobry nastrój nie tylko nastolatków.

W tym roku zadebiutowali na scenie Opener’a, podbijając serca tych, którzy mieli okazję pierwszy raz usłyszeć piosenki „Kocham być z tobą”, „Nie gotujemy” czy „Betonowy las”. Z pewnością wielu fanów będzie zaintrygowanych możliwością posłuchania tych i innych kawałków w zupełnie nowej aranżacji. Jak przyznają Justyna i Kuba: „Dużo pracy i serca włożyliśmy wszyscy w ten projekt i bardzo liczymy na Waszą obecność!”. Sądząc po rosnącym zainteresowaniu trasą koncertową – nie zawiodą się.

Gdzie: Stary Maneż  ul. Słowackiego 23, Gdańsk

Kiedy: 10 listopada 2017

Bilety: przedsprzedaż: stojące: 55 zł / siedzące : 70 zł, w dniu koncertu: stojące: 65 zł / siedzące : 80 zł (dostępne tutaj)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

jeden × 5 =