Måns Zelmerlöw w Starym Maneżu!

Przez IdolaLet‘s Dance, teatr, musicale i Eurowizję aż do Gdańska! Już 21 października w Starym Maneżu będziecie mieli okazję posłuchać na żywo Månsa Zelmerlöwa. 

Pierwsze kroki w świecie muzycznym postawił dzięki swoim rodzicom, którzy pokładali w nim wielkie nadzieje. Uczył się grać na fortepianie i na gitarze. Poza muzyką przejawiał również zainteresowanie aktorstwem. Już jako nastolatek grywał główne role w profesjonalnych teatrach.  

Jego kariera już od samego początku była mocno związana z mediami. W 2005 roku wziął udział w szwedzkiej wersji Idola, gdzie wykonał fragment piosenki „Hero” Enrique Iglesiasa. Niedługo później zobaczyć można było go w Let’s Dance. 

W 2007 roku ukazał się jego pierwszy krążek zatytułowany „Stand by for…”, z którego pochodzą utwory takie jak „Cara mia”, czy „Brother Oh Brother”. W tym samym roku Måns po raz pierwszy spróbował swoich sił w Konkursie Piosenki Eurowizji, w rezultacie czego uplasował się na trzeciej pozycji.  

Jego muzyczna kariera rozpędu nabrała w 2015 roku, kiedy to znowu brał udział w Eurowizji. W Idolu zaczynał jednym bohaterem, 10 lat później postanowił dać szansę nie jednemu, a wielu bohaterom. Piosenką „Heroes” zdobył uznanie zarówno jury, jak i widzów i telewidzów, w wyniku czego został zwycięzcą 60. Konkursu Piosenki Eurowizji. 

Warto też dodać, że w 2007 roku Måns Zelmerlöw otrzymał tytuł najseksowniejszego Szweda, który został mu przyznany przez magazyn QX. 

Kiedy: 21.10.2017, godzina 19:00 

Gdzie: Stary Maneż, ul. Słowackiego 23, Gdańsk 

Bilety: dostępne tutaj 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *