Druga edycja Open Air Hip Hop Festival w Wejherowie

20108116_1583119711761165_1499343135219544653_nPo raz drugi mamy okazję zaprosić was na wydarzenie, które po zeszłorocznym sukcesie, nie zamierza zwalniać tempa i chcę pokazać, że koncerty w Wejherowie mogą dorównać tym trójmiejskim. Już pierwszego września, w parku miejskim im. Aleksandra Majkowskiego zagrają m.in. Leh, Włodi i tegoroczna supergwiazda – Quebonafide.

Wakacje bezlitośnie zmierzają ku końcowi. Gdy niektórzy zaczynają myśleć już o zbliżających się obowiązkach, ogłaszamy wszem i wobec: jest jeszcze jedno wydarzenie, którego w tym roku nie możesz sobie odpuścić! Pamiętamy zeszłoroczny Open Air i już wtedy byliśmy w szoku, jak ogromną pracę włożyli organizatorzy w powstanie takiego eventu. Jednak oni nie osiadli na laurach i dokonali wręcz niemożliwego, zapraszając do Wejherowa gwiazdy wielkiego formatu.

Gdynianin Leh, to Młody Wilk z roku 2015. Z tej edycji pochodzi wielu znanych i rozchwytywanych twórców takich jak Wac Toja, Otsochodzi i Żabson. Nagrywa pod szyldem Alkopoligami i stylem porównywany jest do młodego Mesa i Maca Millera. Rocznik ’92 może być dumny ze swojego zdolnego reprezentanta.

Włodi z kolei to już doświadczony gracz na polskiej rap scenie. Współtwórca Molesta Ewenement. Pracował z najlepszymi i największymi. Jego ogromnym atutem jest to, że nie stoi w miejscu i nie marudzi, że kiedyś było lepiej. Jego ostatnia płyta z marca tego roku „Wszystkie drogi prowadzą do dymu” posiada takie featy, że czapki z głów.

Jakub Grabowski, znany szerzej jako Quebonafide, to chyba jeden z najbardziej rozchwytywanych raperów w Polsce w 2017 roku. Wszystko za sprawą singla „Egzotyka”, który zrobił to, co robi z człowiekiem zimna wódka w ciepły dzień – powala na łopatki. Nie samą „Egzotyką” się jednak żyje. Pierwsza płyta ciechanowskiego rapera „Eklektyka”  to tzw. biały kruk. Powstała w małym nakładzie, a jej wartość przekroczyć może nawet 400 zł.

Dodatkowo na scenie pojawią się lokalni raperzy, którzy będą mogli pokazać swoje sille przed szerszą publicznością. Są to między innymi: Krycha Bumelant, Noniemoge, Tharo, Domino, Wójto, Rywal & Musiał, Welon, Emowski, Luzbukse i Bordalajn. Całość poprowadzi Krycha Bumelant.

Gdzie: Park im. Aleksandra Majkowskiego, Wejherowo

Kiedy: 1 września 2017 r., godz. 16.00-23.00

Wstęp: wolny

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

osiem + 9 =