Cudawianki 2017

http://aktivist.pl/wydarzenia/smolik-kev-fox-palladium/

http://aktivist.pl/wydarzenia/smolik-kev-fox-palladium/

Lato za pasem, czas więc na 10. już Cudawianki! Wszystkich zainteresowanych zapraszamy 24 czerwca na Plażę Gdynia Śródmieście. Będziecie mogli posłuchać na żywo szeroko pojętej muzyki alternatywnej. Zagrają Smolik // Kev Fox, Crystal Fighters oraz Kamp!

Crystal Fighters to zespół o światowej sławie, którego trasa koncertowa 2015/16 odbyła się na pięciu kontynentach. W skład genialnego trio wchodzą: wokalista Sebastian „Bast” Pringle, gitarzysta Graham Dickson, oraz grający na wielu instrumentach Gilbert Vierich. Jak mówi sam „Bast”, muzyka z ich ostatniego albumu jest „bardziej taneczna, bardziej psychodeliczna, bardziej tropikalna, bardziej rave, bardziej słoneczna, generalnie bardziej”, niż cokolwiek, co dotychczas nagrali.

Smolik (polski producent, kompozytor i multiinstrumentalista) oraz Kev Fox (brytyjski songwriter, gitarzysta i kompozytor) to dwie indywidualności, którym zdecydowanie na zdrowie wyszła praca nad wspólnym albumem. W 2015 roku artyści otrzymali za niego Fryderyka w kategorii elektronika i alternatywa. Ten duet z pewnością dostawczy Wam niezapomnianych wrażeń artystycznych.

Kamp! to założony w Łodzi polski zespół, grający muzykę electro pop. 23 listopada 2012 roku wydali swój pierwszy album długogrający, zatytułowany „Kamp!” i od tego czasu ich muzyczna kariera rozwinęła skrzydła. W Gdyni wystąpią w składzie Radosław Krzyżanowski, Michał Słodowy oraz Tomasz Szpaderski.

Gdzie: plaża Gdynia Śródmieście

Kiedy: 24 czerwca o 12:00

Wstęp wolny!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *